Bad Waltersdorf

Centrem městečka Waltersdorf, které se nachází v oblasti Štýrska jsou termální lázně. Spolu s dalšími 4 lázeňskými městečky tvoří lázně Waltersdorf největší lázeňský komplex Evropy. V okolí města se nachází několik hotelů s možností využití léčebných kůr.

Areál lázní (rozloha 25.000m2) nabízí celoročně zdravotní plavání, masáže, perličkové koupele, proti stresové zábaly, fyzikální terapie. Pod lékařským dohledem můžete vedle klasickým lázeňských procedur vyzkoušet také speciální formy použití léčebné kúry, která působí pozitivně na pohybový a svalový aparát.

Lázně Waltersdorf jsou zaměřeny především na léčbu následujících nemocí a potíží: • Zánětlivý revmatismus (artritida a chronické potíže) • Degenerativní revmatismus (spondylosa, artróza, brachalgie, bolest svalů) • Revmatismus měkkých tkání (Neuralgie, revmatismus svalů)

Termální prameny mají teplotu kolem 62°C, čehož je využíváno v nespočet termálních bazénů v lázních i v okolních hotelích.

Lázně nabízejí 5x vnitřní bazén (teplota 36°C) 2x vnitřní bazén s masážními tryskami a protiproudem (teplota 36°C) 1x bazén na aqua-areobic Kneippovy terapie, relaxační místnosti, zimní zahrada, solárium,

Saunový komplex – skládá se z 11 saun všeho druhu: finské sauny, skalní sauna, římská sauna s čerstvou tekocí vodou a meditační hudbou, biosauna s aromaterapií, pára, inforkabiny, Kneippovy zábaly, chládnoucí místnosti s bazénkem a padajícími sněhovými vločkami. Občerstvení zde najdete v saunabaru.

Návštěvníci lázní mohou spojit očistný odpočinek duše s aktivním odpočinkem. Lázně nabízejí mnoho fitness programů (např. Aqua-gymnastiku, Aqua-jogging...). V létě mohou návštěvníci využít i služeb venkovního koupaliště, které je otevřené od května do září a teplota vody je 28°C.

Romantickým kopcovitým krajem vede nespočet stezek pro pěší turisty i cykloturisty a golfových drah. Renomovaná profesionální škola golfu vám poradí se základními triky a údery v golfu.

Lázně Waltersdorf nabízejí taktéž sportovní vyžití pro tenisty a vyznavače squashe. Nachází se zde 6 venkovních tenisových hřišť, 4 kurty v hale, 2 kurty na squash.


Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení