Bad Hall

Nově otevřeno od 8.12.2008

Nové lázně Eurotherme Bad Hall se nacházejí v Horním Rakousku v prázdninové oblasti Pyhrn-Prielu. Jsou vzdáleny 200 km západně od Vídně, a 41 km od města Linz.

Lázně Vás nadchnou svým jižním stylem. Již při vstupu Vás vtáhne mediterární architektura do svého kouzla. Velkorysá vodní plocha, dráždivé atrakce a světlem protknuté místnosti na odpočinek nechají vzniknout svět plný pohody a odpočinku. Novým leskem zazáří vnitřní a venkovní thermální svět. Velkolepý masážní templ ve vnitřní oblasti ja prostě nepřehleditelný. Vodní kanál Vás vede do venkovního prostoru, kde Vás vřídlová lehátka zvou k odpočinku s pohledem na jemné kulisy předních Alp.

V lázních můžete využít: vyhřívaný bazén ( 32°C) - bazén v masážními tryskami a vodním kanálem - bazén a whirlpool s panoramatickým výhledem na okolní přírodu a Alpy - římské lázně s teplotou 40 °C - odpočinková zóna - dětský vodní svět s atrakcemi - Saunový svět - finská sauna, kořenná párová sauna, sauny s aromatickými přelivy

V areálu je rovněž k dispozici restaurace s kavárnou a beuty-studio, které nabízí čištění pleti, masáže obličeje, pedikúra, manikúru a četné množství masáží např: medová, relaxační, klasická, reflexní, lynfodrenáž.

Nachází se zde také fyziocentrum, které nabízí řadu terapií pro Vaše zdraví: Terapie s jodem – formou pitné kúry, vodní koupelí, inhalací, zábalů. Tyto kúry Vám mohou od potíží očí, kardiovaskulárního a pohybového ústrojí Zdravotní masáže - klasické, lymfatické, reflexní, pojivové, akupunktura Ošetření očí Fyzioterapie – individuální léčebný tělocvik, neuro-fyziologické terapie, elektro terapie Speciální aktivní programy – nordic walking škola, pět tibeťanů, relaxační trénink, pilates Ubytování poskytují hotely v blízkosti – hotel Miraverde **** a hotel Vitana.


Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení