Hochsteg Gasthof  

Typ ubytování: penzióny
Poloha: U zastávky skibusu
Lokalita: Rakousko / Hintertux / Finkenberg
Vybavení: dětská herna, letní terasa, lyžárna, parkoviště, recepce, restaurace
Sport v hotelu: stolní tenis
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, krytý bazén, lyžování, půjčovna lyží, saňkařská dráha

lyžování, Hintertux, 2km od lanovky Finkenberg, Alpy

Pension se nachází 2 km od údolní stanice lanovky Finkenberg, 1 km od Mayerhofenu a 15km od ledovce Hintertux. K zastávce skibusu je to pouhých 250 metrů. Má útulnou restauraci, lokál s barem, jídelnu, slunečnou terasu, místnost se stolním tenisem, hernu s hračkami pro děti, lyžárnu a sušárnu. Pension má překrásný výhled do údolí a je velmi příjemně zařízený.

Ubytování: Pension nabízí útulné pokoje: jednolůžkové, dvoulůžkové. Pokoje pro 3, 4,5 osob. Většinou jsou s balkonem, vybavené koupelnou + WC, LCD televizí. Překrásný výhled na Mayrhofen a Zillertalské hory.

Stravování: Je pouze na vás, jestli si vyberete snídaně, polopenzi nebo plnou penzi. Vše v hotelové restauraci. Restaurace je také vhodná pro různé prezentace, školení nebo přednášky

Sport v blízkosti: V zimě vás za 5 minut bezplatný skibus odveze k lanovce Talstation Finkenberg (Ski Zillertal 3000). V létě pak můžete vyzkoušet rozličné druhy sportů. Přes turistiku a cyklistiku po rafting, canyoning, hydrospeed, climbing, slézání stěn a mostů(u pensionu most Hofsteg), paragliding v tandemu, action a horolezecky park.
 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení