Post Landhotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: Do 150 metrů od lanovky
Lokalita: Rakousko / Heiligenblut / Heiligenblut
Vybavení: bar, garáž, masáže, pára, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, seminární místnost, solárium, vnitřní bazén
Sport v hotelu: stolní tenis
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, canyoning, cykloturistika, horské lezení , jízda na koních, kajaky, krytý bazén, lyžování, půjčovna kol, rafting, rybaření, saňkařská dráha, snowboard, squasch, tenisová hala, volné lyžování, vysokohorská turistika

Hotel Post****se nachází v Heiligenblutu v romantickém městečku plném života pod největším ledovcem Alp, Grossglocknerem. Hotel najdete hned na náměstí. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, krásně a útulně zařízený. Je vzdálen 20m od kabinkové lanovky, která vás vyveze do známého lyžařského centra Heiligenblut. Tam se vám nabízí 14 vleků a 16 km sjezdovek. Hotel je ideální výchozí bod pro kouzelné zimní procházky anebo běh na lyžích, bruslení, sáňkování, lezení po ledě, rafting, tenis, squasch, jízdu na koních nebo cykloturistiku.

Živá hudba vám zpříjemní večer.

Pokoje:počet 40

komfortní dvojlůžkové pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, balkon,

telefon,rádio , Sat-TV, fén, safe.

Polopenze:

Snídaně formou bohatého bufetu v restauraci s výhledem na Grossglockner.Večeře - výběr z menu o několika chodech a jako doplněk salátový bufet. V restauraci se konají nejrůznější kulinářské tématické večeře. Jídla jsou chutně, lehce a rafinovaně připravené.

Služby:

V hotelu je Vám k dispozici vnitřní bazén s teplotou vody 28°C, suchá sauna, pára, nebo stolní tenis. Můžete se také objednat na masáž, nebo solárium, kde můžete relaxovat po únavném lyžování. Garáže pro auta jsou k dispozici.

Seminární místnost:

Vybavení: video, velkoplošná projekce, CD-přehrávač, Flip-Charts, Overhead, promítací plátno, bezdrátový mikrofon, reproduktory, kopírka Je možné zabezpečit městský sál o kapacitě 200 lidí.

Dodatky: Lze zajistit pro vaše hosty pohár sektu na uvítanou, ovocný talíř na pokoj apod.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení