Goldried Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: V horském středisku
Lokalita: Rakousko / Grossglockner Resort - Matrei + Kals / Matrei
Vybavení: 24-hod.servis, bar, bazén pro děti, biliard, dětská herna, garáž, internet, konferenční místnost, lyžárna, masáže, pára, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, sušárna lyžařských bot, vnitřní bazén, vyhřívaný venkovní bazén, výtah
Sport v hotelu: půjčovna kol, stolní tenis, šipky
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, cykloturistika, lyžování, pěší turistika, půjčovna lyží, saňkařská dráha, snowboard, stolní tenis, volné lyžování, vysokohorská turistika

Lyžování v atraktivní lokalitě Matrei - Kals, hotel, Rakousko

 Hotel Goldried leží na vyvýšenině, v klidném prostředí na okraji lesa s krásným výhledem na Matrei a Národní park Vysoké Taury. Hotelové zařízení sestává ze 2 budov – hotelová část a apartmánový dům Goldried Park, které se nacházejí přímo uprostřed lyžařského střediska, hned vedle sedačkové lanovky. Na lyžích přijedete až do hotelu. 

V hotelu jsou dva typy dvojlůžkových pokojů (běžné a větší s možností až 2 přistýlek., koupelna, oddělené WC, radio, telefon, SAT-TV, balkon nebo terasa, ve větších pokojích sušička prádla. Apartmány v hotelu pro 4 osoby s 1 ložnicí, pro 6 osob se 2 ložnicemi, pro 8 osob se 3 menšími ložnicemi, z toho jedna je pro děti. Vybavení těchto apartmánů - obytná místnost s rozkládacím gaučem, kompletně zařízená kuchyně, vlastní sauna, krb nebo kachlová kamna, odpovídající počet ložnic s manželskou postelí, balkon nebo terasa.

Apartmány Goldried Park100m od hlavní budovy hotelu – pro 4 - 8 osob, obytná místnost s rozkládacím gaučem, kompletně vybavenou kuchyň, vlastní saunou, některé apartmány mají vlastní krb nebo kachlová kamna, odpovídající počet ložnic s manželskou postelí, SAT-TV, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování: pokoje v hotelu: snídaně bohatý bufet, večeře: menu nebo bufet, salátový bufet, apartmány – vlastní, možno zajistit polopenzi.

Další vybavení: v ceně vnitřní a venkovní bazén, dětský bazének, sauna, za poplatek billiard, šipky,stolní tenis,masáže,půjčovnu kol, internet. Aprés-ski přímo na dvoře hotelu, bar otevřený 24 hodin, 4 restaurace, dětská herna, taneční večery,výtah, garáže, parkoviště, lyžárna a vyhřívaná sušárna na lyžařskou obuv, pračka k dispozici.

Konference: jestliže chcete uspořádat konferenci nebo seminář v netradičním prostředí, pak je tento hotel pro vás to pravé. Nejen prostorná  místnost pro 70 osob, ale také zdejší prostředí a služby dodají pravý glanc vaší prezentaci. K dispozici jsou 2 seminární místnosti o rozloze 150m2, maximálně do 150 účastníků.

Vybavení: dia-projektor, flip-chart, fotoaparát, velkoplošná obrazovka, připojení k internetu, kopírka, mikrofony, promítací stěna, světelné ukazovátko, ovarhand-projekor, telefax, videorecorder, na požádání gastronomie – coffee break. 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení