Winkler hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Rakousko / Gastein / Bad Hofgastein
Vybavení: fitness, garáž, hotelový safe, infračervená sauna, internet, knihovna, masáže, pára, půjčovna horských kol, recepce, sauna, stolní tenis, výtah
Sport v hotelu: cykloturistika, fitness, pěší turistika, půjčovna kol, sauna, stolní fotbal
Sport v blizkosti: cykloturistika, fitness

Hotel Winkler se nachází v centru lázeňského města Bad Hofgastein, a přesto nabízí klidné prožití letní i zimní dovolené. Ubytování je možné v jedno- nebo dvoulůžkových pokojích, vybavených koupelnou, odděleným WC, kabelovou televizí a převážně i balkonem s krásným výhledem na hory.Hotel nabízí i ubytování v apartmánech vzdálených jen 100 m od hotelu. V apartmánech pro 2-4 osoby s terasou nebo balkony je k dispozici obývací pokoj, ložnice, vybavený kuchyňský kout, předsíň, sejf, koupelna, WC, kabelová televize, telefon. V hotelu je k dispozici výtah, bezbariérový přístup, internetové připojení, sauna a parní lázeň pro hosty zdarma, půjčovna kol zdarma, sleva na vstup do lázní. Hotel se nachází jen 2 minuty pěší chůze od lázní!

Stravování: Snídaně, polopenze nebo plná penze (večeři o 4 chodech je možné rozdělit během dne na malý oběd a malou večeři).

Zázemí: Vlastní wellness – termální koupele, masáže, inhalace, lymfo drenáže, solárium, sauna, parní lázeň, fitness, infračervená kabina, stolní tenis.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení