Palace Kur-Sport Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: Do 500 metrů od lanovky
Lokalita: Rakousko / Gastein / Bad Hofgastein
Vybavení: bar, bylinná sauna, kadeřnictví, kavárna, kosmetika, masáže, odpočívárna s lehátky, pára, recepce, relaxační techniky a terapie, restaurace, sauna, seminární místnost, solárium, vnitřní bazén, whirlpool
Sport v hotelu: fitness, kulečník, půjčovna kol, stolní tenis, tenisová hala
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, cykloturistika, golf, lyžování, saňkařská dráha, snowboard, squasch, tělocvična, tobogán, vodní sporty, vysokohorská turistika

Tento krásný 4* hotel se nachází 200 mod centra města, 500 mod lanovky a 150 m od nově otevřených termálních lázní Alpen Therme. 20 m od hotelu se nachází zastávka skibusu. Hotelový komplex je oázou klidu a odpočinku, rozkládá se na ploše 30 tis. m2 a patří k němu rozsáhlá zahrada s možností krásných procházek a lehátky k odpočinku. Při vstupu do hotelu na Vás čeká elegantní vstupní prostorná hala s krbem. Hotel nabízí širokou škálu služeb jako jsou zábavné programy, živá hudba, kadeřník, beauty salón (kosmetika, masáže, zábaly, poradenství), animace pro hosty (sportovní a zábavné), půjčovna kol, vlastní tenisová hala se 2 kurty propojená přímo s hotelem, stolní tenis, billiard.

Ubytování: Komfortní pokoje a suity vybavené balkonem s nádherným výhledem na panorama, telefon, rádio, barevná TV, sprcha, WC, fén, sejf, balkon.

Strava:  Polopenze: Snídaně se podávají formou bufetu s bio koutkem a večeře rovněž formou bufetu s mezinárodní kuchyní včetně nápojů (pivo, víno, ovocné šťávy)

Konference: Hotel má k dispozici konferenční místnost o velikosti 70 m2 s denním  světlem a kapacitou cca 50 osob, k vybavení patří přístup na internet, flip- chart, overhead, telefon, projekční plátno.

Wellness: Hotel nabízí krytý bazén s jedinečným výhledem na panorama, bazén s termální vodou, whirlpool s horkou vodou, finská sauna, bylinková sauna, pára, vyhřívaná lehátka, solná jeskyně, aquafittness, solárium, odpočinková oáza.

Lázeňské procedury: Léčivé koupele, různé druhy masáží (aroma, reflexní masáž nohou, lymfatické aj.), radonová terapie (slouží k léčbě revma, artrózy, doléčení poúrazových stavů, onemocnění dýchacích cest, kožní nemoci), fyzioterapie, solné inhalace a další.

Další aktivity: Golfové hřiště s 18 jamkamiv Gasteinu ( v okruhu 50 km se nachází dalších 50 golfových hřišť, například v Goldeggu, Schladmingu, Lienzi ), v těsné blízkosti hotelu se nachází nové termální lázně Alpen Therme – na ploše 32.000 m2 se nachází 6 různých tématických oddělení pro wellness i fitness ( lázeňské procedury, sportovní medicína, beauty a wellness programy, relax pro  rodiny atd.), svět saun s horským jezerem, skluzavky, gejzíry, multimediální dóm a prosklený Sky bar. Nesmíme zapomenout na významnou sportovní aktivitu, kterou je lyžování. Oblast Gastein nabízí 200 kmsjezdovek všech typů obtížnosti.V celé oblasti se uměle zasněžuje a v Bad Hofgasteinu je i možnost nočního lyžování. Na své si přijdou jak vyznavači carvingového lyžování, tak snowboardisti či běžkaři. K zimním procházkám vám v celém údolí poslouží celkem 140 km turistických a 100km běžeckých stop. Gastein  = jedinečná kombinace sportu a zdraví!

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení