Norica Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: Centrum města/obce
Lokalita: Rakousko / Gastein / Bad Hofgastein

Komfortní a elegantní hotel Norica má propojení podzemní chodbou přímo s Alpine Thermal Pool Gastein a nachází se přímo v centru střediska Bad Hofgastein na pěší zóně. Nejbližší nákupní možnosti jsou 100 m od hotelu, Železniční stanice Bad Hofgastein je vzdálena 3 km, letiště Salzburg je vzdáleno 130 km.

Ubytování: Komfortně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s 1 nebo 2 přistýlkami mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC (všechny koupelny jsou renovovány), vysoušeč vlasů, župan a pantofle, rádio, telefon, kabelovou TV. 

Stravování: Polopenze - snídaně podávané formou bufetu, servírované 4-chodové večeře s možností výběru ze 3 hlavních jídel, několikrát v týdnu salátový bar, různé gala večeře, selský bufet. Na vyžádání možnost dietních jídel. Džusový bar u bazénu.

Wellness: Vnitřní bazén (12 x 8 m, 33 °), fitnes místnost, sauna, parní lázeň, denní vstup do Alpine Hot Springs Gastein - nejmodernějšího alpského centra zdraví a oddechu v Evropě. Nachází se zde: Termální rodinná zábavná zóna (Thermal Family Fun Area) se 110m dlouhou raftové dráhou, Přesmykač říčka, multi-mediální zážitkový dóm. Svět dámy (Ladies World) - elegantní sanárium (jen pro dámy - parní a finské). Relaxační a wellness prameny - vnitřní a venkovní termální bazény, originální pramen, sportovní bazén, lehátka, vodní masáž. Velká sauna-zóna s 3 vnějšími prosklenými kabinkami, 5 vnitřních saun, bio a finská sauna, laconium, infračervená kabina, prostorné relaxační místnosti. Otevřeno denně s neomezeným použitím. Za poplatek solárium, zkrášlovací centrum, vířivka v hotelu; fitness zóna v relaxačním centru se supervisor dárkem, zkrášlovací centrum se 7 kvalifikovanými pracovníky, otevřené celodenně.

Zařízení: Recepce, hotelová lobby, čítárna, TV místnost, zimní zahrada, restaurace pro hotelové hosty, restaurace á la carte, bar, kavárna, sluneční terasa s křesly, diskotéka Almstadl park, konferenční místnost pro 50 osob s audio-vizuálním vybavením, salón krásy, kadeřnictví, výtah, úschovna lyží, úschovna bot, parkoviště, internetový koutek za poplatek na místě.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení