Grand Park Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: Centrum města/obce
Lokalita: Rakousko / Gastein / Bad Hofgastein
Vybavení: bar, čítárna, fitness, garáž, hotelový safe, knihovna, kosmetika, letní terasa, masáže, pára, parkoviště, restaurace, sauna, seminární místnost, solárium, solné koupele, vnitřní bazén, výtah, whirlpool

Luxusní a elegantní 5* hotel prvotřídní kvality se nachází v centru lázeňského města Bad Hofgastein. Hotel má celkem 89 pokojů, studií a suite. K dispozici je hotelová restaurace, bar s velkou letní terasou, velké parkoviště, kryté garáže, knihovna, hotelový safe, čítárna, výtah. Má vlastní lázně.

Pokoje: elegantně zařízené pokoje, vybavené koupelnou se sprchou nebo vanou , WC, minibarem, rádiem, telefonem, obývacím koutem s psacím stolem, fénem, kabelovou TV, všechny pokoje mají balkon.

Stravování: hotelová kuchyně si zakládá na nejlepší kvalitě a původu produktů, z nichž připravuje výtečná jídla, které se stávají opravdovým kulinářským zážitkem.Snídaně se podává formou bohatého bufetu ( studené i teplé pokrmy ), odpoledne lehký oběd formou bufetu, večeře výběr z menu o 5 chodech

Lázně a wellness: hotel má vlastní termální lázně - bazén s termální vodou ( teplota vody 31°C ), whirlpool s horkou vodou ( 25°C ), sauna, pára, fitnes, oddělení pro kosmetiku, solárium, masáže, léčivé a minerální koupele, inhalace.

Konference: hotel má k dispozici 3 seminární místnosti, plně vybavené ( dia-projektor, flip-chart, přípojka na net, kopírka, mikrofon, projekční plátno, overhead, video.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení