Astoria hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Rakousko / Gastein / Bad Gastein
Vybavení: bylinná sauna, fitness, infračervená sauna, kosmetika, pára, relaxační techniky a terapie, restaurace, sauna, seminární místnost, whirlpool, zimní zahrada
Sport v hotelu: krytý bazén
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, golf, lyžování, termální lázně

 Moc pěkný 4* hotel de luxe se nachází v atraktivních a světově známých lázních Bad Hofgastein, poblíž centra, na klidném místě. V hotelu je k dispozici celkem 122 lůžek( 73 pokojů ), společenské centrum s restauracemi, Vídeňský salónek, Mozartova kavárna, bar Amadeus, léčebné centrum, wellness zázemí a konferenční místnost. Nástupní kabinková lanovka do lyžařského střediska Schlossalmse nachází cca 15 min pěší chůze, od hotelu jezdí pravidelně GRATIS skibus.

 Ubytování : stylově zařízené, všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, Sat-TV, fénem, županem, rádiem, telefonem, safem, většina pokojů má rovněž balkon.

Strava:    polopenze, snídaněformou bohatého bufetu, odpolední lehká svačinka, večeřevýběr z menu.

 Konference: hotel má k dispozici 3konferenční místnostiaž pro 6-50 osob, všechny jsou vybavené: video, TV, overhead, flipchart, projekční plátno

Wellness:v zázemí hotelu najdete krytý bazén s termální vodou, zimní zahradu s horkým whirlpoolem, různé druhy saun( bylinková, pára, aroma, biosuna), infračervená kabina, fitness, kosmetika, léčebné procedury, pitná kůra, masáže, různé druhy terapií, atd.

Další aktivity: Golfové hřiště s 18 jamkamiv Gasteinu ( v okruhu 50 km se nachází dalších 50 golfových hřišť, například v Goldeggu, Schladmingu, Lienzi ), v těsné blízkosti hotelu se nachází nové termální lázně Alpen Therme– na ploše 32.000 m2 se nachází 6 různých tématických oddělení pro wellness i fitness ( lázeňské procedury, sportovní medicína, beauty a wellness programy, relax pro  rodiny atd.), svět saun s horským jezerem, skluzavky, gejzíry, multimediální dóm a prosklený Sky bar. Nesmíme zapomenout na významnou sportovní aktivitu, kterou je lyžování.Oblast Gastein nabízí 200 km sjezdovekvšech typů obtížnosti.V celé oblasti se uměle zasněžuje a v Bad Hofgasteinu je i možnost nočního lyžování. Na své si přijdou jak vyznavači carvingového lyžování, tak snowboardisti či běžkaři. K zimním procházkám vám v celém údolí poslouží celkem 140 km turistických a 100km běžeckých stop. Gastein  = jedinečná kombinace sportu a zdraví!

 

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení