Stefanihof Hotel  

Typ ubytování: hotely
Poloha: u jezera
Lokalita: Rakousko / Fuschlsee / Fuschl

Fuschl See, rakouská jezera, cykloturistika, golf

  Hotel Stefanihof se nachází nedaleko města (obchody, kavárny, bary), cca 100 m od jezera v oblasti Solné komory. Vstupní hala, zahrada, terasa, restaurace a la carte, restaurace pro hosty hotelu, stolní tenis. Hotel Stefanihof ve Fuschl am See v Salzburském regionu Vám nabízí čerstvě renovované pokoje několika typů, počínaje jednolůžkovým pokojem přes dvojlůžkový pokoj až po vícelůžkové pokoje pro rodinné ubytování.V hotelu Stefanihof strávíte Vaši dovolenou u Fuschlsee v útulném prostředí s typicky rakouskou atmosférou. 

Ubytování: pokoje - koupelna, WC, fén na vlasy, telefon, TV, wifi, radio, trezor, balkon.

Dvoulůžkový pokoj Fuschlsee: cca 23 m² se sprchou / WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV ( LCD TV s plochou obrazovkou), rádio, trezor, bezdrátové připojení k internetu a balkon s ​​výhledem na jezero.
Dvoulůžkový pokoj Schober: cca 21 m² se sprchou / WC, fénem, telefonem, TV, rádiem a trezorem.
Dvoulůžkový pokoj Ellmaustein: cca 15 m² se sprchou / WC, fénem, ​​telefonem, TV, rádiem, trezorem, Wi-Fi a balkon s výhledem na hory.
Jednolůžkový pokoj: cca 14 m² se sprchou / WC, fénem, ​​telefonem, TV, rádiem, trezorem, některé bezdrátové připojení k internetu a balkon.
Rodinný pokoj: cca 22 m² (jedna místnost) s vanou nebo sprchou / WC, fénem, telefonem, TV, rádiem, trezorem a připojením na internet.
Rodinné ubytování: cca 31m ² (skládající se ze dvou propojených pokojů) se sprchou / WC, fénem, telefonem, TV, rádiem a trezorem, bezdrátovým připojením k internetu .

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze čtyřchodového menu.

Wellness: sauna

Okolí: minigolf, plavby lodí, cyklotrasy, pěší turistika, letní sáňkařská dráha, Salzburg 25 km, Bad Isch 30 km, St.Gilgen 7 km.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení