Seewinkel hotel  

Typ ubytování: hotely
Poloha: u jezera
Lokalita: Rakousko / Fuschlsee / Fuschl

ubytování u jezera, salzburská jezera, cykloturistika

Hotel Seewinkel se nachází na pobřeží jezera Fuschlsee a nabízí soukromou pláž s prostorem pro opalování, lehátky i slunečníky, 600 m od centra Fuschl. Ve vstupní hale je zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Tento 4hvězdičkový hotel poskytuje prostorné, tradičně zařízené pokoje s moderní koupelnou. Ke každému z pokojů patří balkon skýtající výhled na hory nebo na jezero. Relaxovat mohou hosté na vyjížďkách na kole nebo pěší turistikou. Jízdní kola a elektrokola si lze zdarma vypůjčit v hotelu. Přibližně 20 minut jízdy od hotelu leží jezero Mondsee a město Salzburg. Soukromé parkoviště je k dispozici zdarma.

Ubytování: prostorné, tradičně zařízené pokoje s moderní koupelnou. Ke každému z pokojů patří balkon skýtající výhled na hory nebo na jezero.

Pokoj Economy: malý dvoulůžkové pokoj (16 m²), výhled na hory, balkon, TV, rádio, telefon, trezor, mini bar, sprcha /WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo, kosmetické ubrousky, ( max. 2 osoby).

Pokoj Schober: výhled na hory, balkon /arkýř, TV, rádio, telefon, trezor, minibar, sprcha nebo vana /WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo, kosmetické ubrousky, (max. 2 osoby - částečně 3 osoby).

Pokoj Fuschlsee: výhled na jezero, balkon, TV, rádio, telefon, trezor, mini bar, koupelna /WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo, kosmetické ubrousky, (max. 3 osoby)

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze čtyřchodového menu a salátového bufetu.

Wellness: sauna, parní lázeň, infračervená kabina. Za poplatek solárium, whirpool a masáže. Pronájem kol, lodí a potřeb na vodní sporty.

Okolí: minigolf, plavby lodí, cyklotrasy, pěší turistika, letní sáňkařská dráha, Salzburg 25 km, Bad Isch 30 km, St.Gilgen 7 km.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení