Russbacherhof Bio Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: Do 250 metrů od lanovky
Lokalita: Rakousko / Dachstein West / Rusbach
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, cykloturistika, lyžování

Hotel typu garni (ubytování se snídaní) se nachází přímo v centru vesničky Russbach. Je vzdálen přibližně 250 m od kabinkové lanovky na vrchol Hornspitz. Parkování přímo u hotelu. Kapacita je  34 osob

Ubytování: K dispozici jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje (v některých pokojích je možná přistýlka pro  1 nebo 2 děti). Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované. Každý má balkon s výhledem na alpskou přírodu. Dále jsou vybaveny WC, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, kabelovou televizí, DVD přehrávačem nebo videem (možnost zapůjčit si DVD), minibarem, telefonem, sejfem.

Strava:  V ceně jsou započítána bio snídaně formou bufetových stolů. Možnost přiobjednat si polopenzi v nedaleké restauraci Zum Hias, která patří mezi vyhlášené restaurace v okolí. Cena za bohaté menu o 3 chodech je 12,- €/dospělý a 9,50,- €/dítě. Tam i zpět Vás doveze taxi – zdarma.

Hotelový personál se snaží hostům vytvořit nezapomenutelnou atmosféru prostřednictvím vonných lamp, množstvím svíček, relaxační hudby, živých květů atd. Každé odpoledne je k dispozici čerstvý domácí koláč a chléb (z celozrnné mouky), při večerním posezení můžete poslouchat živou hudbu. V celém hotelu je zakázáno kouřit.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení