Obertrauner Hof Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: Centrum města/obce
Lokalita: Rakousko / Dachstein West / Obertraun

Obertrauner Hof se nachází v srdci poklidné vesničky Obertraun v oblasti Solné komory, pouhých 10 minut chůze od břehu Hallstattského jezera. Obec Obertraun se nachází na východním břehu krásného jezera Hallstatt, v srdci Solné komory. Může se pochlubit jedinečnou směsí 7000 let historie a ohromující přírodní krásy, vnitřní Salzkammergut je zvláštní místo k návštěvě. Tato poklidná vesnice je ideálně situována.  Slavný Dachstein ledová jeskyně je na dosah ruky, stejně jako působivá vyhlídková plošina posazená na okraji Krippenstein. Můžete se také těšit na některé z příjemnýchturistických tras po celém Koppenwinkl nebo kolemHallstattského jezera a nebo si odpočinout na břehu jezera s dobrou knihou. 

Ubytování: pouze 12 pokojů - 7x dvojlůžkový, 4x třílůžkový, 1x rodinný pokoj se 2 oddělenými ložnicemi. Většina prostorných pokojů má balkon a výhled na masív Dachstein, celý hotel je nekuřácký.  Pokoje nejsou  vybaveny TV. Na každém patře je posezení s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Společnou kuchyň lze využít na vyžádání.

Stravování: snídaně formou bufetu

Zařízení: V prostorném hotelovém salonku mohou hosté sledovat sat-TV, nechybí kulečníkový stůl a nabídka teplých i studených nápojů. Ve společných prostorách funguje bezplatné Wi-Fi.

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení