Obertraun Feriendorf

Typ ubytování: chaty
Poloha: u jezera
Lokalita: Rakousko / Dachstein West / Obertraun
Vybavení: sauna
Sport v hotelu: krytý bazén
Sport v blizkosti: pěší turistika

chaty, u jezera, vnitřní bazén, Rakousko

Obertraun: 514 m nad mořem, 780 obyvatel, obchody s potravinami, jízda na koni, lodní doprava, veřejné pláže, turistické stezky. Pro horolezce příležitost výstupu do Dachsteinplateau Sarsteinhütte, 2 km od centra města se nachází dolní stanice lanovky na Dachstein k Mamutí jeskyni a vyhlídce Pět prstů. Hallstatt (5 km), Bad Ischl (25 km).

Jedná se o dvoupodlažní chaty v prázdninové vesničce Obertraun přímo u jezera. K dispozici je zde celkem 59 chat, které jsou vybudované z masivního dřeva a mají společný vnitřní bazén (v ceně). Centrální budova s recepcí. Restaurace a kavárna / bar a terasa.

Poloha: Obertraun, centrum - 500 m, klidná lokalita jezero Hallstätter See - do 100 m, centrum městečka a vlakové nádraží je vzdáleno 5 minut chůze.

Ubytování: dřevěné chaty - chalety v alpském stylu, každá má toto vybavení: obývací pokoj se švédskými kamny (dřevo za poplatek na recepci), LCD  SAT-TV,  kompletně vybavenou luxusní kuchyni (MW trouba s pečící troubou, indukční sporák, myčka), balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Všechny ložnice mají každá svoji lcd tv, koupelny jsou vybaveny částečně sprchami, částečně vanami, na podlahách je kombinace dřeva, plovoucích podlah a koberců.

typ I: chalet  Hallstättersee (64m2) pro max. 4 osoby - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, gauč; 1. podlaží: 2 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, 2x sociální zařízení (vstup vždy z ložnice), balkon

typ II: chalet  Attersee (94m2)pro max. 6 osob - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, gauč, sociální zařízení se sprchou či vanou, oddělené WC; 1. podlaží: 3 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky - každá má svoji LCD-TV, 2x sociální zařízení, balkon

typ III: chalet Wolfgangsee (117m2) pro  max. 6 osob - přízemí obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, gauč, sociální zařízení se sprchou či vanou, oddělené WC, sauna; 1. podlaží: 3 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, 2x sociální zařízení, balkon

typ IV: chalet Mondsee (148m2) pro  max. 8 osob - přízemí obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, gauč, 1 dvojlůžková ložnice, sociální zařízení se sprchou či vanou, oddělené WC. 1. podlaží: 3 ložnice - každá se sociálním zařízením a LCD TV, sauna se sprchou.

Wellness: krytý bazén v ceně, za poplatek sauna, pára, masáže.

Zařízení: recepce, restaurace / kavárna / bar, sluneční terasa s posezením, dětská herna, dětské hřiště, hlídání dětí v období od začátku července do konce srpna (5 dní v týdnu pro děti od 3 do 12 let), vyhrazené parkoviště (u každého chaletu 1 místo; další parkování ve vzdálenosti do 100 m na centrálním parkovišti)

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení