Vitalhotel

Typ ubytování: hotely
Poloha: Centrum města/obce
Lokalita: Rakousko / Dachstein West / Gosau
Vybavení: stolní tenis
Sport v hotelu: vysokohorská turistika
Sport v blizkosti: tenisová hala

hory a jezera v létě, Rakousko, cyklostezky, turistika, rodinná dovolená

Hotel s perfektním zázemím vhodný mimo jiné pro kongresovou turistiku a skupinové zájezdy, se nachází v centrální části Gosau, 400 m od centra, v blízkosti hotelu se nachází Geo-Museum, zábavný park a lanovka Zwieselalm. Okolí: nenáročné turistické trasy pro rodiny kolem jezera Gousausee, náročné alpské tour kolem Gosaukamm, výlety lanovkou na Zwieselalm (od poloviny května do poloviny října), hustá síť cyklotras, možnosti koupání v Gossausee - 4 km, Vodní svět v Russbachu 6 km, veřejný krytý bazén v centru Gousau, světoznámé město a jezero Hallstatt (UNESCO) 15 km, Dachsteinské jeskyně v Obertraunu (Obří ledová a mamutí) 22 km, historické město Salzburg 75 km. 

Ubytování: dvojlůžkové pokoje - WC, koupelna, fén, TV, minibar, trezor, gauč. Rodinné pokoje - WC, koupelna, TV, minibar, trezor, fén, gauč, balkon.

 

Stravování: All Inclusive - snídaně formou bufetu (8:00 - 10:00 hod.), polední občerstvení (12:00 - 14:00 hod.) nebo obědové balíčky, odpolední káva, čaj a koláče (15:00 - 16:00 hod.), večeře o 3 chodech s výběrem (18.00 - 20:00 hod.), po celý den nápoje (10:00 - 21:00 hod.) - pivo, stolní víno, nealko nápoje a ovocné šťávy, místní ovocné destiláty, káva, čaj

 

Vybavení: stolní tenis, půjčovna kol, restaurace, nápojový bar, kulečníková kavárna, společenská místnost, výtah, parkoviště.

 

Wellness: vnitřní bazén, sauna, fitness, solárium, pára. Masáže za poplatek.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení