Bergblick apartmány 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: U zastávky skibusu
Lokalita: Rakousko / Dachstein West / Gosau
Vybavení: hotelový safe, sauna, solárium, stolní tenis
Sport v blizkosti: cykloturistika, pěší turistika

rodinná dovolená, léto, Rakousko, hory v létě, turistika, cyklotrasy

Gosau: 780 m nad mořem s 2000 obyvateli, Geo muzeum, zábavní park pro děti "Prales", rodinná naučná stezka kolem jezera Gosau, přírodní klenot Löckermoos, náročné vysokohorské túry - například kolem Gosaukammbahn. Trasy pro horská kola, koupání v jezeře Gosau (4 km), vodní a zábavní park ve městě Russbach (6 km). Veřejný krytý bazén se saunou a soláriem v centru města Gosau. Dědictví města Hallstatt (15 km), Dachsteinský jeskynní svět v Obertraunu - Obří ledová jeskyně + Mamutí jeskyně (22 km).

Residence se nachází v části Mittertal, 150 m od sedačkové lanovky na Hornspitz s krásným výhledem na horský hřbet Gosaukamm.

Apartmánový dům je vybaven: recepcí, terasou, společenskou místností s TV, knihovnou a možností připojení na internet, dětská herna, stolní tenis, stolní fotbal, pračka ve sklepě na mince, lyžárna, donáška čerstvého pečiva, restaurace v blízkosti.

4x Apartmán typ A pro 2 -3 osoby

(příp. 2 dospělí + 2 děti do 14 let) (35m2) - prostorná obytná místnost s manželskou postelí a rozkl. gaučem pro 1-2 osoby, předsíň s kuchyní, sprcha a WC, SAT-TV, kávovar, rychlovarná konvice, balkon, telefon, povlečení, ručníky.

9x Apartmán typ B pro 4 - 6 osob

(příp. 2 dospělí + 3 děti do 14 let) (55m2) - předsíň, obytná místnost s manželskou postelí a rozkl. gaučem pro 2 osoby, 1 samostatná dvoulůžková ložnice, kuchyň, předsíň, sprcha a oddělené WC, SAT-TV, trouba, kávovar, rychlovarná konvice, balkon, telefon, povlečení, ručníky.

Pozn.: na vyžádání je možný apartmán až pro 10 os. = výše uvedené typy apartmánů A + B propojené vlastní chodbičkou (6 dosp. + 4 děti do 14 let nebo 8 dospělých osob)

Wellness: parní lázeň, odpočívárna, sauna od 17:00 hod. zdarma (jinak za poplatek 10 EUR/ 2-4 os./ 1 hod. nebo 15 EUR/ 5-8 os./ 1 hod.), solárium za poplatek 4 EUR/ 20 min.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení