Russbach Haus  

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: Centrum města/obce
Lokalita: Rakousko / Dachstein West / Annaberg
Vybavení: sauna

Dachstein West, rodinné pobyty, Rakousko, turistika, výlety, hory v létě

Residenční komplex leží v centru Russbachu (800 m n. m.), 300 m od údolní stanice gondoly na Hornspitz, přírodní koupaliště. Obchod s potravinami naproti domu. Krytý bazén v Gosau se sportovním bazénem, vodní svět "Aqua Salza" v Golling. Město Salzburg 56 km, město světového dědictví Hallstatt 24 km, Golling 27 km.

Náš tip - Salzburger Land Card - volný vstup do více než 190 atrakcí v Salzbursku (muzea, hrady, dobrodružství, bazény, atd.)!

Vybavení: restaurace, pivnice, bar, sauna pro 6 os. – za poplatek 8,- EUR/ os., výtah, dostatek parkovacích míst, dětské hřiště, Kneippovy koupele.

3x Apartmány Typ A:  pro 2+1 osoby

studia pro 2 dosp. osoby a 1 dítě do max. 15 let (cca 29 m2) - stylová ve dřevě vybavená studia, opticky oddělená manželská postel, rozkládací gauč pro 1 dítě, kuchyňský kout s dvouplotýnkovým sporákem, lednička, kávovar, SAT–TV, sprcha a WC, některé s balkonem

6x Apartmány Typ B: pro 2-4 osoby

studia pro 2 dosp. osoby a 2 děti do max. 15 let (cca 33 m2) - stylová ve dřevě vybavená studia, opticky oddělená manželská postel, rozkládací gauč pro 2 děti nebo 1 dosp. os., kuchyňský kout s dvouplotýnkovým sporákem, lednička, kávovar, SAT–TV, sprcha a WC, některé s balkonem

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení