Christine 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: 350 m od lanovky
Lokalita: Rakousko / Brixental / Brixen im Thale
Sport v blizkosti: cykloturistika, dětské hřiště, golf, jízda na koních, lyžování, pěší turistika, volné lyžování, vysokohorská turistika

Brixental, Wilder Kaiser Welt, apartmány u sjezdovky,

Tento apartmánový dům se nachází v městečku Brixen im Thale, nedaleko známého Kitzbühelu, uprostřed Kitzbühelských Alp. Má klidnou, slunečnou polohu, v blízkosti přibližovacího vleku (asi 300m), kterým se dostanete do centra střediska Brixental. Tento vlek se nachází na cvičném svahu, který také večer osvětlený. Hlavní gondola je 3 min. chůze od domu, takže máte jedinečnou možnost lyžování v největší skipasem spojené rakouské lyžařské oblasti – Skiwelt Wilder Kaiser Brixental – přes  250 km upravovaných sjezdovek a 63 lanovek a vleků. Zpět k domu lze pohodlně dojet na lyžích.

Ubytování: dům nabízí 6 apartmánů různých velikostí a celkovou kapacitu 32 lůžek. Je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny přátel apod.

AP.1 pro 4-6 osob 95m2: má 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, tv, koupelna/wc, balkon. Jedna z ložnic je průchozí do obývacího pokoje.

AP.2 pro 3-5 osob 47m2:má 1 ložnici se 3 lůžky a koupelnou, obývací kuchyně s jídelním koutem a gaučem pro 2 osoby, tv, koupelna/wc, balkon.

AP.3 pro 3-5 osob 34m2: má 1 ložnici se 3 lůžky a koupelnou, obývací kuchyně s jídelním koutem a gaučem pro 2 osoby, tv, koupelna/wc, balkon.

AP.4 pro 2-4 osoby 34m2:má 1 ložnici se 2 lůžky a koupelnou, obývací kuchyně s jídelním koutem a gaučem pro 2 osoby, tv, koupelna/wc, balkon. Kuchyně je průchozí do ložnice.

AP.5 pro 4-5 osob 52m2:má 1 ložnici se 2 lůžky a koupelnou, samostatný obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby a koupelnou,  kuchyně s jídelním koutem a gaučem, tv, koupelna/wc, balkon.

AP.6 pro 4-6 osob 60m2: má 2 ložnice, jedna z nich je průchozí do druhé ložnice,ale každá má svoji koupelnu, dále obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, tv, 2x koupelna/wc, balkon.

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení