Zirbendorf apartmány 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: Do 150 metrů od lanovky
Lokalita: Rakousko / Bad Kleinkirchheim / Turach
Vybavení: lyžárna

Turracher Höheje krásné lyžařské středisko v Korutanech asi 10 km nad BadKleinkircheimem. Je zde cca 30 km sjezdovek, lyžuje se až do výšky 2.300 metrů a bývá zde velmi dobrá sněhová pokrývka. Krásné malebné horské prostředí nadchne každého milovníka alpských středisek. Zvláštností je celou zimu zamrzlé jezero.

 Ubytováníje ve 3 nových dřevěných stylových domech, celkem 11 apartmánů: dům č. 1 má 2 malé a 2 velké apartmány, dům č.2 má 1 velký apartmán a 2 malé, dům č. 3 má 2 velké a 1 malý apartmán.

Apartmány jsou dvou velikostí:  pro 4 osoby  (40m2)  nebo6 osob (60m2).Menší apartmány mají jednu ložnici a vybavená kuchyň (mikrovlnka,myčka nádobí, trouba se sporákem) s obývákem, kde se rozdělává gauč, vše luxusně zařízeno.  Dále koupelna, wc, SAT-TV, gril, sluneční terasa s lehátky.Větší apartmány mají dvě ložnice a infrasaunu.

Od apartmánů se vyjíždí a přijíždí na lyžích, jsou v těsné blízkosti sjezdovky (cca 150m). Asi 100 metrů je krásná stylová restaurace a Apre Ski barem a úchvatným výhledem na zamrzlé jezero a celý areál. Lyžárna k dispozici.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení