Kirchleitn Familienferiendorf

Typ ubytování: penzióny
Lokalita: Rakousko / Bad Kleinkirchheim / Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim, termální lázně, turistika, ubytování ve stylových chatách

Postavený v tradičním alpském stylu, je vhodný pro rodiny s dětmi. Rekreační vesnička se nachází na slunné náhorní plošině St. Oswald vysoko nad Bad Kleinkirchheim v Korutanech. Všichni hosté mají volný přístup na soukromou pláž oblasti na Milltstätter See jezera (20 km), což je 15 minut jízdy autem od hotelu. Karta Korutany opravňující k volným vstupům na více než 100 atrakcí po Korutanech. Od centra a termálních lázní  je vzdáleno 5 km.

Ubytování: apartmány

Apartmán pro 2-4 osoby: nezrenovované, 35m2 – 1 ložnice s oddělenými lůžky, předsíň kompletně zařízenou kuchyní, útulný obývací pokoj s jídelní koutem a kachlovými kamny + gauč pro 2 osoby, koupelna, wc.

Apartmán pro 4-6 osob: nezrenovované, 55m2 – 1 ložnice s oddělenými lůžky, 1 ložnice s manželským lůžkem, předsíň kompletně zařízenou kuchyní, útulný obývací pokoj s jídelní koutem a kachlovými kamny + gauč pro 2 osoby, koupelna, wc.

 Apartmán pro 2-4 osoby: NOVÝ – po rekonstrukci, 35m2 – 1 ložnice s oddělenými lůžky, předsíň kompletně zařízenou kuchyní – myčka, Mw trouba, el. sporák atd., útulný obývací pokoj s jídelní koutem a kachlovými kamny + gauč pro 2 osoby, koupelna, wc, fén, lcd sat-tv, sejf.

Apartmán pro 4-6 osob: NOVÝ – po rekonstrukci, 55m2 – 1 ložnice s oddělenými lůžky, 1 ložnice s manželským lůžkem, předsíň kompletně zařízenou kuchyní - myčka, MW trouba, el. sporák atd, útulný obývací pokoj s jídelní koutem a kachlovými kamny + gauč pro 2 osoby, koupelna, wc, fén, lcd sat-tv, sejf.

 Stravování: vlastní vaření, snídaně nebo polopenze na vyžádání

Wellness: sauna

Zaířzení: dětské hřiště, recepce, půjčovna kol, parkovací místa, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení