Binder haus 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: 2-5 kilometrů od lanovky
Lokalita: Rakousko / Bad Kleinkirchheim / Bad Kleinkirchheim

Dům Binder je umístěn v klidné části městečka a nabízí 2 apartmány, polohou se nachází přímo v centru, u lyžařské oblasti a lázní. V blízkosti jsou lanovky i lyžařské stopy. K dispozici je přes 100 km sjezdovek, 26 vleků, mnoho tratí pro běžky, lyžařských škol i hlídání dětí. Lázně St. Kathrein nabízí uvolnění a jedinečný prožitek, termální lázně Römerbad ležící uprostřed Korutan a jsou nejkrásnějšími alpskými wellness lázněmi.

 Ubytování

Apartmán typ A pro 2-6 osob:  má 2 ložnice: 1x dvojlůžková a 1x třílůžková, dále obývací pokoj s rozkládacím gaučem, rádio, 2 televize, SAT-kabel, telefon, velký balkon se stolem, židlemi, lehátky a slunečníkem, kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, myčka, kávovar), koupelna, wc.

Apartmán typ B:pro 4-6 osob:  obývací ložnice s dvojlůžkem a 2 přistýlkami (35 m2), extra ložnice se dvěma lůžky a dětskou postýlkou, rádio, kabel-tv, telefon,  velká kuchyně s moderním vybavením (lednička, sporák, mikrovlnka, myčka, kávovar)  

Stravování

vlastní

Další vybavení

parkoviště, povolena domácí zvířata, wellness -  masáže, termální lázně, tenisové hřiště, v blízkosti golfové hřiště Reichenau

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení