Sonnfeld-Reiterhof

Typ ubytování: apartmány
Poloha: 800m od lanovky
Lokalita: Rakousko / Amadé / Flachau (Salzburský Skiwelt)

Apartmánové domy s jejich selskou usedlostí jsou optimálním cílem cesty pro rodinnou dovolenou v horách. Zimní dovolená: Zimní hosté se při svém příjezdu do apartmánových domů dostanou do centra lyžařského ráje Flachau. Apartmány jsou umístěny přímo na lyžařské trati a v lyžařské oblasti, ideální pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře a turisty Flachau perfektním výchozí bod. Užijte si vaši zimní dovolenou v našich komfortních apartmánových domech. 

Letní dovolená:

  • cca 3000 m² velká zahrada s dětským hřištěm, hlazení zvířat, rekreační loučka a chata s grilem
  • jezdecká stáj s koňmi a poníky 
  • bezplatné vypůjčení jízdních kol 
  • mnoho turistických tras, střediska pro prožití dobrodružství a bezplatný vstup k jezeru Badesee. V roce 2010 se otevírají v bezprostřední blízkosti (cca 1 km) rodinné lázně.
  • optimální výchozí bod pro vaši cestu zaměřenou na prohlídku městě Salzburg.


Ubytování: Apartmány jsou zařízeny ve venkovském stylu s nábytkem z masivního dřeva a koberci na podlaze. Obytné kuchyně jsou vybaveny kabelovou televizí, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou, telefonem a gaučem. Kuchyně nabízí 4 plotýnkový sporák, troubu na pečení, chladničku s mrazničkou, varnou konvici na vodu, kávovar, myčku nádobí a inventář. V apartmánu Sonnfeld je všem hostům k dispozici pračka a sušička prádla. 

Wellness: sauna, posilovna

Zařízení: velký prostor pro hraní dětí, obytná místnost s internetem, zábavné centrum se stolním tenisem, playstation, gamecube a

fotbalem, velké hřiště pro děti přímo u domu, parkoviště přímo u domu, prostor pro úschovu lyží a, zlevněný tarif pro vypůjčení lyží.

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení