Landhaus Jäger 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: Do 150 metrů od lanovky
Lokalita: Rakousko / Amadé / Filzmoos (Salzburský Skiwelt)
Vybavení: dětský koutek, internet, lyžárna, parkoviště, stolní tenis
Sport v blizkosti: cykloturistika, krytý bazén, lyžování, pěší turistika, sauna

Rakousko, lyžování

Apartmánový dům Jäger je skvělým místem pro vaši aktivní dovolenou, protože Salcburský sportovní svět toho má hodně co nabídnout. V zimě oceníte výhodnou polohu u lanovky – cca 100 m a také u místního bazénu „Erlebnispark“, v létě pak zahradu, která patří k domu. Lyžování ve Flachau nabízí 12 km sjezdovek, ideální pro rodiny s dětmi. Na skipas můžete ale lyžovat v celém Sportwelt Amadé, nejbližší lanovky: Radstadt: 20 km, Schladming 22 km, Flachau 19 km. Volný vstup a gratis sauna v areálu „Erlebnispark“

Ubytování: K dispozici jsou 3 velké apartmány až pro 4-6 osob (60 m2). Každý z nich má 2 oddělené ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sat-tv, předsíň, koupelnu a oddělené WC, jídelní a kuchyňský kout, který je vybaven nádobím,mikrovlnou troubou a ledničkou s chladničkou. Dva apartmány se nachází v přízemí, můžete z nich vejít přímo do zahrady. Třetí apartmán má velký balkon.

Zázemí: Lyžárna se sušárnou, parkování přímo u domu, internetové připojení – gratis. V létě hosté ocení velkou zahradu, na které se nachází houpačka, pískoviště a stolní tenis. Pro pohodové večery je pro hosty připraven gril. Velkou výhodou je bezplatné využívání autobusu ve Filzmoosu pro vaše pěší túry.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení