Brückenwirt Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: U zastávky skibusu
Lokalita: Rakousko / Amadé / Altenmarkt (Salzburský Skiwelt)
Vybavení: bar, infračervená sauna, letní terasa, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, seminární místnost, solárium, vnitřní bazén, výtah, zimní zahrada
Sport v hotelu: fitness
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, cykloturistika, golf, horské lezení , jízda na koních, lyžování, půjčovna kol, půjčovna lyží, saňkařská dráha, snowboard, volné lyžování, vysokohorská turistika

Amadé, lyžování v Rakousku, hotel s bazénem, hotel v blízkosti lanovek

Před majestátnou kulisou Taur vám Altenmarkt nabízí jedinečnou zimní dovolenou. Nejkrásnější sjezdovky Sportregionu Amadé jsou zde za dveřmi. Bezprostřední blízkost lanovky Altenmarkt- Radstadt-1km a velkého lyžařského centra Zauchensee-Flachauwinkel –Kleinarl- 4km, nabízí skutečné zimní eldorádo. Lyžaři se mohou těšit na více než 350km sjezdovek všech typů obtížnosti, 130 vleků a lanovek a 30km preparovaných běžeckých tratí. 

Hotel Bruckenwirt je příjemný alpský hotýlek s rodinnou atmosférou. Byl kompletně renovován a vybaven novým světlým nábytkem, jeho kapacita je 80 lůžek. Má ideální centrální polohu k nástupním stanicím lanovek, skibus jezdí přímo od hotelu.

Léto - Hotel Brückenwirt se nachází cca 600 m od centra Altenmarktu a je přímo na ennstalské cyklostezce.

Pokoje: jsou útulné a slunné, komfortně zařízené. Všechny mají koupelnu nebo sprchu, WC, balkon, telefon s přímou volbou, kabelová TV s více jak 20 programy.

Vybavení hotelu: velká prostorná jídelna, zimní zahrada, malá terasa a večer otevřený bar „Schmackerlstube“, výtah. V hotelu se nachází vnitřní bazén, kde hosté mohou relaxovat po náročném lyžování. K dispozici je také sauna, infra –rot sauna, pára, solárium a fitness.

Stravování: Polopenze (v zimní sezóně) - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 chodů a salátový bufet. All inclusive (v letní sezóně) - snídaně bohatý bufet, malé polední občerstvení, odpoledne káva a koláč. Večeře výběrem z menu mezinárodní kuchyně  i místní speciality.

Jídelnu, kde si najednou sedne 80 osob lze využít  jako konferenční sál – hodně denního světla ze zimní zahrady.

Ale nenechte se mýlit – Altenmarkt není jen výhradně zimní středisko lyžování. Je zde krásně i v jiná roční období.  Překrásná příroda se zeleným lesem, průzračnými potůčky a čistým horským vzduchem jsou pro každého návštěvníka pramenem energie. Aktivní, sportem okouzlení hosté mohou jezdit na koni, hrát golf nebo dělat túry na horském kole. Při ubytování v hotelu Bruckenwirt máte vše na dosah.

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení