Lampllehen Pension

Typ ubytování: penzióny
Lokalita: Německo / Berchtesgaden / Berchtesgaden
Vybavení: bar, kavárna, lyžárna, restaurace, sušárna lyžařských bot, terasa
Sport v hotelu: sauna

Jedná se o malý, příjemný, nekuřácký hotel mezi Salzburgem a Berchtesgadenem, kde se domluvíte česky, nabízí výbornou kuchyň s alpskými i českými specialitami. Internetové připojení v celém hotelu zdarma.

Nekuřácký hotel s 12 pokoji, restaurací s krbem, slunnou terasou, saunou a vlastním parkovištěm najdete pouhých 15 minut od Salzburgu směrem do Berchtesgadenu - asi 500 m od hlavní silnice B 305 na jihozápadním svahu, 2 km za obcí Marktschellenberg. Celkem 5 lyžařských středisek je ve vzdálenosti 10 až 20 minut autem. Podle nálady a formy můžete zvolit od lehčích, rodinných svahů (např. Rossfeld, Obersalzberg, Hochschwarzeck) až po sjezdovku světového poháru žen na Goetschenu nebo středisko Jenner s 5,5 km dlouhou sjezdovkou s převýšením 1200 m pro náročnější lyžaře.
Do větších rakouských středisek v oblasti Ski-Amadé, jako jsou Hochkoenig, Alpendorf, Wagrain, Flachau, Zauchensee, dorazíte za 40-60 minut.

Ubytování: hotel-pension Lampllehen vznikl přestavbou tradičního hospodářského stavení. Stylové dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) i rodinný apartment mají vlastní koupelny, WC, balkon nebo terasu a satelitní televizi i s českým programem. 

B: rodinný pokoj - předsíň s posezením, 2 oddělené pokoje, zvlášť koupelna/WC, balkon, pro max. 4 osoby

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech, domácí zákusky, vynikající kuchyně

Relaxační možnosti: 1 x týdně Watzmanntherme (2 hod. bazén) v ceně, 1 x týdně v ceně sauna v domě 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení