Christchurch

Typ ubytování: hotely
Lokalita: MOTORKÁŘSKÉ ZÁJEZDY / Austrálie a Nový Zéland / Nový Zéland

Motorkářské zájezdy, Nový Zéland, ubytování

Tato motorkážská trasa na Novém Zélandě opravdu stojí za cestu na druhou stranu zeměkoule

Už od první chvíle kdy přistaneme v Christchurch na Jižním ostrově je jasné, že jsme se ocitli v motorkářském ráji. Až uvidíte Mount Cook bude vám jistě připomínat Alpy.

Adrenalin -  kam až  jste ochotni zajít? Bungee dumping, sjíždění divoké řeky nebo plavení se v Queenstown, městě kde mnoho Olympijských lyžařů cvičí během jižních zimních měsíců.

Při návštěvě  západního pobřeží Jižního ostrova budete mít šanci sami jet do Milford Sound skrze široké údolí lemované horami. Rostou zde palmy a uvidíte zde volně žijící živočichy jak souše, tak moře. Pokud vás zaujmou dech beroucí vrcholky Franz Josefova a Foxova ledovce neváhejte a využijte helikoptéry, která vás vysadí přímo na jejich hřebenech.

Plán cesty zahrnuje transport motocyklů přes Cookovu úžinu k Severnímu ostrovu. Tento ostrov také oplývá horskými cestami, které nabízejí překrásná panorámata. Trať končí v Aucklandu. Zde si můžete prohlédnout přístavní čtvrti, užít skvělého jídla a nákupů. Mezitím na vás budou čekat zavazadla ve vámi vybraných hotelech. Určitě se budete chtít pochlubit se zážitky nad sklenicí skvělého novozélandského vína a ochutnávat při tom pokrmy  z čerstvých plodů moře, jehněčího, zvěřiny, čerstvého ovoce a zeleniny.

Určitě budete rádi vzpomínat na opravdu rozmanitý terén, přátelské obyvatele a úžasné motorkářské tratě Nového Zélandu.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení