Schwarzer Adler Sonneenhotel  

Typ ubytování: hotely
Poloha: 5-10 kilometrů od lanovky
Lokalita: Itálie / Sella Ronda / Villandro
Vybavení: bar, fitness, lyžárna, masáže, pára, parkoviště, pizzerie, recepce, restaurace, sauna, vnitřní bazén, výtah, whirlpool
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, cykloturistika, lyžování, půjčovna kol, půjčovna lyží, saňkařská dráha, snowboard, squasch, volné lyžování, vysokohorská turistika

UVEDENÁ CENA
je za osobu a den s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji. Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr z menu. V ceně je zároveň i vstup do welness centra !!! (viz. níže)

SLEVY: osoby na 3. lůžku: děti 3-6 let -30%, 7-12 let -20%, nad 12 let –10%.

UBYTOVÁNÍ:
Úplně nový čtyřhvězdičkový hotel se nachází 18 km od nástupní stanice na vyhlášenou lyžařskou oblast „Sella Ronda“ v Ortisei a 16 km od lyžařského střediska Plose.

Každý klient zde najde oázu klidu k odpočinku, ale i ke sportu a relaxaci.

Všechny pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny, nabízí dostatek prostoru. Koupelna je buď se sprchovým koutem anebo s vanou, TVsat, trezor, fén, telefon, minibar, radio a hlavně nezapomenutelný výhled na alpské štíty. Součástí hotelu je i pizzeria.

Další vybavení hotelu - Welness centrum - krytý bazén s vodopádem, finská i turecká sauna, whirlpool, solarium, fitness tělocvična. 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení