Altura hotel s bazénem 

Typ ubytování: hotely
Poloha: 2-5 kilometrů od lanovky
Lokalita: Itálie / Sardinie / Palau
Vybavení: bar, parkoviště, recepce, restaurace, společenská místnost, terasa, venkovní bazén
Sport v blizkosti: pláž, plážový volejbal, vodní sporty

Poloha: hotel se nachází na severu ostrova Sardinie, v blízkosti proslulého soustroví La Maddalena, v nedotčené přírodě na úpatí hory Monte Altura, od které se odvozuje jeho název. Písčitá pláž, ke které vede pěšinka v zeleni, je vzdálena 300 m, centrum 2 km, přístav a letiště Olbie 42 km.

Ubytování: Hotel Altura s bazénem – Porto Raphael / Palau / Hotelový komplex se skládá z více menších budov postavených v typickém severo-sardském stylu. V centrální části s výhledem na bazén se nachází restaurace, bar, společenská místnost. Hotel má 60 elegantně vybavených pokojů se samostatným vchodem, koupelnou a WC, fénem, telefonem, minibarem, TV, klimatizace možná za příplatek v CK.

Další vybavení: recepce, společenská a TV místnost, panoramatická restaurace, bar s terasou, nehlídané parkoviště, bazén se slunečníky a lehátky do vyčerpání míst. Plážový servis a možnost zapůjčení vodních plavidel za poplatek na místě.

Strava: snídaně formou bufetu, oběd a večeře jsou servírované, nápoje k jídlům (místní víno a voda).

Cena zahrnuje: ubytování na osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí – DBL HB (včetně nápojů). Libovolný příjezd, min. pobyt 3 noci.

Sleva: na 3. lůžku děti 0–4,9 let zdarma, 5–11,9 let 50%, ostatní 20%. Pobyt pouze se snídaní sleva 200 Kč / osoba / den.

Fakultativní příplatek: plná penze 390 Kč /osoba / den, dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu +490 Kč / noc, zdarma v období 01.05.-20.06. a 05.09.-10.10., klimatizace 10 € / pokoj / den.

Zvířata: malých rozměrů povolena na vyžádání za poplatek.

Doprava: vlastní

Vzdálenost od moře: 300 m

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení