Sairon Club 

Typ ubytování: rezidence
Poloha: 200-500 m od moře
Lokalita: Itálie / Salento / Torre del Orso
Vybavení: bar, bazén pro děti, bazén venkovní , herna, hotelová hala, kavárna, parkoviště, pizzerie, restaurace, tenis
Sport v hotelu: kuželky

Ubytování, Itálie, apartmány, moře, dovolená, luxusní, nové, levné

Prázdninový komplex s bazénem a se sportovním vybavením, který se nachází v letovisku Torre dell´Orso - Jižní Jadran. Tento velmi dobře vybavený prázdninový komplex leží uprostřed bohaté subtropické zahrady v centru oblíbeného letoviska Torre dell’Orso, které je proslulé jednou z nejhezčích pláží jižního Jadranu, pouhé 4 km od přírodní rezervace Laghi Alimini, 13 km od historického města Otranta a necelých 20 km od krásného barokního města Lecce.

PLÁŽ: Překrásná romantická zátoka s bílou písečnou pláží lemovanou piniovým hájem a vysokými vápencovými útesy bizardních tvarů se nachází cca 800 m od střediska (pro naše hosty je zajištěna zdarma kyvadlová doprava).

UBYTOVÁNÍ: Velmi pěkně a moderně zařízené klimatizované apartmány v jednopatrových řadových vilkách. Všechny disponují plně vybaveným kuchyňským koutem (kk) v obývací místnosti/pokoji, vlastním sociálním zařízením, TV, trezorem a předzahrádkou nebo terasou se zahradním nábytkem. 

TYPOLOGIE UBYTOVÁNÍ:
MONO 2 osoby: 1 obývací místnost s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou.
BILO 4 osoby: obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem.

VYBAVENÍ: 3 bazény (1 pro děti), hydromasážní bazének, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, 2 hřiště na kuželky, dětské hřiště, vstupní hala s recepcí, hlídanými bezpečnostními schránkami a barem-kavárnou, 2 klimatizované restaurace, pizzerie, supermarket, amfiteátr pro zábavu a večerní animaci a uzavřené parkoviště. Obchodní centrum se supermarketem, bary, restauracemi, cukrárnami a obchody všeho druhu se nachází cca 400 m od střediska.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení