Arco del Saracino 

Typ ubytování: rezidence
Poloha: 250 m od moře
Lokalita: Itálie / Salento / Lido Marini
Vybavení: bar, bazén pro děti, bazén venkovní , parkoviště, pizzerie, restaurace, tenis, whirlpool
Sport v hotelu: pláž, plážový volejbal

Ubytování, VIP, luxusní, klidné, Itálie, moře, dovolená, léto

Rekreační středisko s bazénem a sportovním zařízením, které se nachází na okraji letoviska Lido Marini - Jónské moře.Toto nové, moderní a velmi dobře vybavené rekreační středisko, se nachází v dobře upravené zahradě v panoramatické pozici uprostřed salentinské přírody v klidné části na okraji letoviska Lido Marini. Letovisko leží na západním pobřeží salentinského poloostrova necelých 10 km od mysu Santa Maria di Leuca a je proslulé svými bílými písečnými plážemi a křišťálově průzračným mořem.

PLÁŽ: 300 m, malá písečná pláž s jemným bílým pískem ohraničená pobřežím s nízkou skálou. 1.400 m, denně udržovaná soukromá písečná pláž s plážovým servisem snadno dosažitelná pravidelnou kyvadlovou dopravou, kterou zajišťuje sympatický vláček.

UBYTOVÁNÍ: Resort nabízí dvě možnosti ubytování: apartmány v jednopatrových řadových vilkách v centrální části střediska (typ S) nebo přízemní řadové vilky (depandance), které leží blíže k moři (typ M).
Apartmány i vilky jsou velmi pěkně a komfortně zařízené, disponují vybaveným kuchyňským koutem (kk) v obývací místnosti/pokoji, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, terasou nebo předzahrádkou se zahradním nábytkem a parkovacím místem. 

TYPOLOGIE UBYTOVÁNÍ:
BILO S 4 osoby (35 m2): obývací pokoj s kk a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou (formou palandy), 1 ložnice s manželským lůžkem;
VILKA BILO M 4 osoby (35 m2): obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem;
VILKA TRILO M 6 osob (65 m2): obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 pokoj se 2 lůžky.

 VYBAVENÍ: Hala s recepcí, bazén, dětské brouzdaliště, hydromasážní bazének, restaurace, pizzerie, bar, sportovní centrum (tenisové kurty, fotbalové hřiště), prostorné a dobře vybavené dětské hřiště, amfiteátr pro večerní animační programy, uzavřené parkoviště, vybavená soukromá pláž s hřištěm na plážový volejbal. K dispozici sportovní centrum (tenisové kurty, fotbalové hřiště)a soukromá pláž s hřištěm na plážový volejbal.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení