Rosa Virgina 

Typ ubytování: rezidence
Poloha: 200-500 m od moře
Lokalita: Itálie / Salento / Gallipoli
Vybavení: bar, bazén venkovní , garáž, pizzerie

Ubytování, Itálie, moře, dovolená, apartmány, Jonské moře

Zcela nová moderní třípatrová rezidence s výtahy a bazénem ležící přímo na pobřeží Jónského moře v klidné části malebného historického městečka Gallipoli, v docházkové vzdálenosti od jeho centra a 200 m od písečných pláží. Hlavní třída Corso Roma, kde se odehrává převážná část denního i nočního života je od rezidence vzdálená cca 500 m.

PLÁŽ: Přímo u rezidence malá písečná pláž a nízká plochá skála s poměrně dobrým vstupem do moře. Cca 200 m, dlouhá písečná pláž s bílým jemným pískem a možností pronájmu slunečníků a lehátek. Cca 1 km, soukromá pláž s plážovým servisem lehce dosažitelná pravidelnou kyvadlovou dopravou - obojí zdarma. 

UBYTOVÁNÍVšechny prostorné moderně a vkusně zařízené apartmány disponují vybavenou kuchyňkou / kuchyňským koutem (kk), vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV a prostornou terasou se zahradním nábytkem.

Bilo 4 osoby: obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem.
Trilo 6 osob: obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, navíc 1 pokoj se 2 lůžky.

STRAVOVÁNÍ: Vlastní nebo lze zajistit za příplatek(nutné předplatit celý týden), vždy 2 chody, nápoje: € 105/osoba = 7 x oběd nebo 7 x večeře.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení