Larimar hotel  

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Lázně Rakousko / Stegersbach / Stegersbach
Vybavení: bar, finská sauna, infračervená sauna, půjčovna horských kol, zahrada s lehátky
Sport v hotelu: fitness, koupaliště, krytý bazén
Sport v blizkosti: golf

Lázně Stegresbachjsou velmi pěkné a moderní termální lázně přímo uprostřed úžasné krajiny jižní Burgenland a nabízí 1500 m²vodní plochy pro kojence, batolata a dětský bazén, velký termální bazén s řekou, jacuzzi, 2 venkovní bazény, kaskády, bazén s vlny, sportovní bazén a masážní bazén. Termální voda obsahuje vápník a hořčík, má vynikající účinky v léčení chronických chorob v oblasti kloubů a páteře, neurózy, úbytku vápníku v kostech, fyzické vyčerpanosti.

Hotel Larimar je neobyčejný a krásný wellness hotel,patřící k nejmodernějším termálním a golfovým hotelům.Má krásnou polohu a Spa zázemí na ploše 4000 m2,které slouží výhradně hotelovým hostům. Těšit se můžete na dva termální bazény s masážními tryskami a podvodní hudbou, plavecký bazén s protiproudem několik druhů saun, odpočívárny s vodním lůžky a zahradu s lehátky.  Jen pár kroků v županu projdete spojovací chodbou přímo do komplexu termálních lázní Stegersbach. Celý hotel je koncipován ve filozofii čínské medicíny, lomi lomi a ajuverdy, kde jde především o obnovení duševní i fyzické síly.

Co je na tomto hotelu jedinečné, je, že kromě medicínského a kosmetického oddělení, můžete využít tzv. Spa Suiten, které si host „pronajme“ k využití jen pro sebe (a příp. partnera nebo přátele). Zde se můžete nerušeně nechat se rozmazlovat a hýčkat profesionálními terapeuty. Následný odpočinek v měkoučkých lehátkách povyšuje tento zážitek na neopakovatelný.  Přímo vedle hotelu Larimar najdete Thermen-Golfschaukel Lafnitztal – největší rakouské golfové středisko. Toto středisko je také považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě.  

 

Ubytování : Hotel nabízí 110 vkusně zařízených pokojůrůzných velikostí. K dispozici pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, rodinné, junior a senior apartmá. Všechny pokoje jsou klimatizovány a mají balkon nebo terasu. Vybavení: SAT-TV, rádio, bezplatné připojení k internetu, telefon, trezor, minibar, zrcadlo, fén, župan.   

 

 

Strava:Rozšířená polopenze: bohatý snídaňový buffet, odpolední snack, večeře (výběr z menu o čtyřech chodech). Nabízená jídla jsou připravována tak, aby splňovala nároky zdravé výživy.     

 

 

 

Wellness:Vnitřní a venkovní bazén s termální vodou s teplotou 35°C, protiproud, vodní fontány, podvodní hudba, plavecký bazén. Hosté hotelu mají možnost bezplatně návštívit veřejné lázně Stegersbach. Již v ceně je také používání saun: finská sauna s teplotou přes 90°C, bio bylinková sauna, infračervená kabina. Za příplatek můžete využít péči vyškolených lékařů, psychologů, terapeutů a osobních trenérů. Můžete posílit své zdraví, zajít si na kosmetiku nebo podstoupit některou z léčebných kúr. 

Zázemí:

Fitness centrum s nejmodernějšími prostředky, čajový bar, půjčování kol a nordických holí, 

1x týdně galavečer, o víkendech možnost tanečního večera s živou hudbou.

 

Golf:20% sleva do golfového hřiště Golfschaukel Lafnitztal, speciální místnost pro golfové vybavení, možnost zakoupení Golf-cards 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení