Vital Sporthotel  

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Lázně Rakousko / Loipersdorf / Loipersdorf
Vybavení: bar, dětská herna, finská sauna, hotelová hala, internet, kosmetika, masáže, odpočívárna s lehátky, pára, recepce, relaxační lehátka, relaxační techniky a terapie, restaurace, sauna, seminární místnost, venkovní bazén, výtah, whirlpool
Sport v blizkosti: cykloturistika, golf

rakouské termální lázně a wellness

Hotel Vital disponuje 33 komfortními pokoji a nachází se v klidné části Loipersdorfu uprostřed zeleně. Lázně jsou vzdáleny 500 m od hotelu. Pokoje jsou nekuřácké a komfortně zařízené, se sprchou, WC, Sat-TV, telefonem, rádiem, župany, fénem a balkonem nebo terasou s výhledem na lázně. Odpočinek zde nalezne každý člen rodiny. V termálních lázní načerpáte nové síly, očistíte svou duši a celkově zrelaxujete své tělo i mysl.

Stravování: snídaně se podávají formou bohatého bufetu večeře jsou možné v blízké restauraci cca 100m, kde je vyhlášená kuchyně.

Wellness + Sport: Hostům je k dispozici nadkrytý venkovní bazén s barem, kde se podávají koktejly a čerstvé džusy. Široký výběr masáží /klasické, speciální, kombinované/, Beauty studio pro ženy s přírodní kosmetikou na získání nové energie. Hostům je k dispozici v ceně pobytu whirlpool a sauna, infrasauna a odpočívárna.Ze sportů je k dispozici vodní gymnastika, volejbal, fines studio v lázních, půjčovna kol, 4 tenisové kurty a 2 kryté tenisové kurty naproti hotelu s možností trenéra a golfové hřiště se 27 jamkami.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení