Vier Jahreszeiten 

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Lázně Rakousko / Loipersdorf / Loipersdorf
Vybavení: bar, garáž, konferenční místnost, kosmetika, letní terasa, manikúra, masáže, pedikúra, restaurace
Sport v hotelu: fitness, golf
Sport v blizkosti: cykloturistika, golf, pěší turistika, sauna, termální lázně, tobogán

rakouské lázně a wellness, termální lázně

Tento 4* hotel leží přímo u světoznámých lázní Loipersdorf. Budovy jsou propojeny chodbou, která zabezpečuje ubytovaným hostům pohodlný příchod přímo do lázní.V hotelu je hostům k dispozici restaurace s terasou, koktejl bar, 2 konferenční místnosti pro 24 osob, připojení na internet, garážové stání. Pravidelně se konají taneční večery s živou hudbou. Termální prameny obsahující síru jsou zde základem pro všechny terapie. K odpočinku a relaxaci slouží několik vnitřních a venkovních bazénů ve skluzavkami a tobogány, s mořskými vlnami, protiproudem a dalšími atrakcemi. Děti si určitě  oblíbí 110m dlouhý tobogán, spoustu skluzavek nebo dětskou umělou pláž s pískem. Můžete rovněž využít různé druhy saun nebo jen tak si odpočinout v relaxační místnosti nebo u baru.

Ubytování: k ubytování slouží moderně zařízené 1- a 2-lůžkové pokoje a apartmány pro  4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, fénem, SAT-TV, telefonem, radiem, sejfem a minibarem. Některé mají balkón nebo terasu s výhledem na lázně.  Apartmán pro 4 osoby: má předsíň s posezením, 2 ložnice (jedna je spojena s obývacím pokojem), 2 koupelny a WC, 2x SAT-TV a terasu. Ubytovaní mají volný vstup do lázní po celou dobu svého pobytu. Mají zajištěny lehátka, ručníky a župany.

Stravování: snídaně se podávají formou bohatého bufetu, večeře formou 4-chodového menu. Výběr z národní, regionální a vegetariánské kuchyně.

Zázemí hotelu: wellness přímo v hotelu: pestrá nabídka masáží – reflexních, chodidel, kosmetické studio, manikúra a pedikúra.

Sport: sportovní programy pro zdraví– vodní gymnastika, stretching, walking, fitness studio, golf s 27 jamkami přímo v Loipersdorfu (další 4 golfové hřiště v nedalekých městech).

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení