Maiers Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Lázně Rakousko / Loipersdorf / Loipersdorf
Vybavení: finská sauna, jeskyně, masáže, pára, relaxační lehátka, restaurace, venkovní bazén, whirlpool
Sport v blizkosti: cykloturistika, golf, pěší turistika, termální lázně, tobogán

hotel pro zamilované, rakouské lázně, wellness

Uprostřed zeleně, 800 mod lázní najdete „tak trochu jiný hotel“ – pro všechny páry a zamilované, kteří hledají luxus a soukromí. Ideální kombinace wellness, erotiky a relaxu. Zde nezůstanou žádná přání nesplněna – romantická večeře při svíčkách, snídaně do postele, vodní lůžka,  společné masáže, whirlpool pro dva se sektem – to a ještě mnohem víc najdete právě tady. V blízkých termálních lázní načerpáte nové síly, očistíte svou duši a celkově zrelaxujete své tělo i mysl. Termální prameny obsahující síru jsou zde základem pro všechny terapie.

Pokoje: hotel nabízí 12 luxusně zařízených apartmánů různé velikosti a služby na té nejlepší úrovni. Každý apartmán má originální design (Etno, italský styl, mramor) a je klimatizován. Všechny jsou vybaveny prostornou koupelnou s velkou sprchou, fénem a soukromou Jacuzzi-whirlpool pro 2 osoby, oddělené WC, prostornou ložnicí s velkou pohodlnou manželskou postelí (v některých apartmánech i vodní postel), prostorným balkónem, terasou s polohovatelnými lehátky a  krásným výhledem. V apartmánu je dále bar, telefon, trezor, kávovar, SAT-TV , DVD  a stereo vybavení. K některému ap. je k dispozici i soukromá zahrada s krásným výhledem a rovněž  elektrický krb. 

Restaurace:   nabízí luxusní prostředí, kde je možné strávit romantickou večeři při svíčkách. V nabídce naleznete exkluzivní večeře pro 2 osoby /Lovedinners/ např: Fondue – love, luxus, vegetariánské, sýrové, thajské, p. Wok a čokoládové s velmi širokým výběrem vín a koktejlů.

Wellness: venkovní bazén, finská sauna, pára s oblohou, solná jeskyně se solí z Himalájí, relaxační místnost se vstupem do zahrady, venkovní whirpool jako loď s teplotou 32 stupňů, vodní postel, jacuzzi, romantický whirpool pro 2 osoby.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení