Krainz Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Lázně Rakousko / Loipersdorf / Loipersdorf
Vybavení: tenis, tenisová hala, zahrada s lehátky
Sport v hotelu: dětské hřiště
Sport v blizkosti: bruslení, cykloturistika, golf, pěší turistika, tenis

Rakousko, termální lázně, wellness, aquapark

Tento hotel se nachází pouze 800 metrů od horkých vřídel termálních lázní. Můžete zde strávit klidnou rodinou dovolenou, užívat si termálních lázní, ale i zasportovat si, protože k hotelu patří i tenisové kurty. Nabízí se také možnost účastnit se přímo v hotelu golfového kurzu nebo podnikat výlety do okolí. 

Stravování: ubytování se snídaní, možno dokoupit polopenzi od pondělka do soboty, s možností výběru hlavního jídla. Restaurace Kaminstub´n patří k hotelu a je velmi útulná, je zde vyhlášená kuchyně. V neděli je k dispozici stravování v nedaleké restauraci. 

Ubytování :  v 1-2-lůžkových pokojích typu Standard, všechny mají balkon s polohou na jih, SAT-TV, telefon, fén,koupelnu a wc. Možnost přistýlky na pokoji. K dispozici jsou i pokoje typu Superior větší rozlohy, než standardní pokoje, jsou nově vybudované a mají výhled do zeleně a na rybníček. Celý hotel je nekuřácký, ubytování zvířat není dovoleno.

Zázemí: K hotelu patří dětské hřiště, zahrada s rybníčkem, 4 venkovní tenisové kurty a jedna krytá osvětlená tenisová hala se 3-mi kurty.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení