Kowald hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Lázně Rakousko / Loipersdorf / Loipersdorf
Vybavení: bar, hotelová hala, masáže, recepce, restaurace, výtah
Sport v blizkosti: cykloturistika, dětské hřiště, golf

Lázně Loipersdorf jsou již přes 20 let Mekkou rakouských lázní. Odpočinek zde nalezne každý člen rodiny. V termálních lázní načerpáte nové síly, očistíte svou duši a celkově zrelaxujete své tělo i mysl. Termální pramen obsahující síru jsou zde základem pro všechny terapie.Hotel Kowald disponuje 44 komfortními pokoji a pár apartmány s kapacitou 88 postelí. V hotelu se nachází zimní zahrada, bistro, bar s nabídkou koktejlů a večery s živou muzikou na terase. Po celém hotelu je dovoleno pohybovat se v županech a jsou zde průchody do přímo lázní. Dále hotel nabízí seminární místnost pro 12 osob.

Pokoje: jsou prostorné a komfortně zařízené, se sprchou, WC, Sat-TV, rohovou sedačkou, telefonem, rádiem, župany, fénem, sejfem, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem na lázně.

Stravování: snídaně se podávají formou bohatého bufetu. Pro malý hlad je k dispozici odpolední snack (polévka, koláče apod.), večeře se podávají formou 5-chodového menu. Výběr z národní, regionální a vegetariánské kuchyně.

Wellness: nabídka masáží – reflexních, chodidel, klasické, lymfatické a antistresové. Dále pro ženy kosmetika, manikúra a pedikúra. Odpočinková místnost s možností opalování se na slunci přes speciální UV sklo.

Sport: fitness v areálu lázní, golf s 27 jamkami, 6 venkovních a 3 kryté tenisové kurty, půjčovna kol. K hotelu Kowald náleží vlastní výroba vína a vinný sklípek. Vinný sklípek se nachází v překrásné krajině uprostřed 10 hektarů plných vinic. Sklípek se nachází 2 km od hotelu a je postaven ve štýrském stylu.. Nabízí možnost degustace velmi kvalitních vín s možností výkladu. Vína je možné ochutnat i v hotelovém baru nebo u večeře.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení