Miraverde Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Lázně Rakousko / Bad Hall / Bad Hall
Vybavení: bio sauna - světelná terapie, bylinná sauna, finská sauna, kavárna, kosmetika, letní terasa, masáže, parkoviště, recepce, relaxační lehátka, relaxační techniky a terapie, restaurace, sauna, seminární místnost, terasa, vnitřní bazén, vodní masáže, whirlpool, zahrada s lehátky
Sport v hotelu: krytý bazén, sauna, termální lázně
Sport v blizkosti: termální lázně

termální lázně Rakousko, wellness, Bad hall, konference

 Hotel Miraverde najdeme V Horním Rakousku, uprostřed nádherného parku v lázeňském městečku Bad Hall. Architektura tohoto hotelu elegantně kombinuje styly art-deco a modernost. Hotel poskytuje nejen eleganci a příjemné prostředí, ale je pouze pár minut chůze vzdálen od termálních lázní Bad Hall. V hotelu se nachází kavárna a restaurace.    

Ubytování : V hotelu se nachází 70 pokojů a apartmá v různých stylech a velikostech, jenž  jsou uzpůsobené pro vaši individuální potřebu. Vybavení: nábytek ze dřeva, koupelna se sprchou, WC, fén, kabelová televize, bezdrátový telefon, připojení na internet, skříň se zabudovaným trezorem, minibar, župan.           

 Strava:  polopenze - snídaně je formou bohatého bufetu, večeře o pěti chodech. Odpoledne ovocný koš. V ceně také čerstvé džusy a čaje ve wellness areálu. 

 Wellness: Osvěžit se můžete v hotelovém bazénu s termální vodou, v hotelových saunách různých druhů (finská, bylinná, aroma,infračervená), či využít horký whirlpool. Nebo můžete relaxovat v relaxační místnosti asijského stylu. Za příplatek si můžete zajít na masáže, kosmetiku nebo absolvovat nějakou z terapií, kterou hotel nabízí.  Hoteloví hosté mají v ceně pobytu vstup do termálních lázní a celého komplexu Mediterrana Therme.   

Zázemí:  Parcafé – kavárna s letní terasou, restaurace Bellevue, parkování u hotelu, rozlehlý hotelový park.

Konference, semináře: Možnost pořádání konferencí a různých obchodních setkání v hotelu – k dispozici jsou 3 seminární místnosti pro 2 x 16 a1x 20 osob. Dva sály je možno propojit a vznikne tak prostor pro 40-50 osob při divadelním uspořádání. Vybavení technikou – promítací stěna, flip chart, mikrofon, CD, projektor, připojení na internet – je samozřejmostí. Pokud by nestačily hotelové prostory, je v bezprostřední blízkosti krásná budova historického Kursaalu, který nabízí místo pro až 120 osob.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení