Rogner hotel - Blumau 

Typ ubytování: hotely
Poloha: v lázních
Lokalita: Lázně Rakousko / Bad Blumau / Bad Blumau
Vybavení: bar, bazén pro děti, bio sauna - světelná terapie, bylinná sauna, finská sauna, infračervená sauna, masáže, odpočívárna s lehátky, relaxační lehátka, relaxační techniky a terapie, sauna, seminární místnost, společenská místnost, venkovní bazén, vnitřní bazén, vodní masáže, whirlpool

termální lázně Rakousko, wellness, Bad Blumau

Poloha: Hotel Rogner Bad Blumau se nachází přímo v komplexu termálních lázní. Hotel je dílem známého architekta Hunderwassera a je koncipován jako město s různými čtvrtěmi. Přičemž náměstí tvoří kulatý vnitřní bazén a od něj se rozvětvují obytné, restaurační a relaxační části. Celý komplex je v souladu s přírodou zasazen do krajiny. Bizardní tvary, pestré barvy, travnaté plochy, různá zákoutí, oblé rohy a křivé zdi se zdají člověku neskutečné tak, že si připadá jako v nějaké veselé pohádce.

Pokoje: jsou komfortně zařízené, se sprchou, WC, Sat-TV, telefonem, rádiem, sejfem, fénem, županem a minibarem.

Stravování:snídaně se podávají formou bohatého bufetu, večeře výběrem z menu. V objektu je dostatek restaurací, kaváren a barů k občerstvení.

Zázemí hotelu:  různé venkovní i vnitřní bazény, dětská brouzdaliště, bublinkové masáže, fontánky, trysky a odpočívárny.Hostům jsou kromě bazénů s minerální vodou k dispozici: jacuzzi, finská, bylinná a infračervená sauna, biosauna, světelná terapie, za poplatek pak masáže, klang terapie, zábaly z mrtvého moře, koupele a beauty oddělení. Je zde také 5 vybavených seminárních místností od 40 -240m2 pro různá školení a konference.

 V ceně pobytu v hotelu je: ubytování, bohatá snídaně až do 12 hodin, večeře bufet v restauraci, vstup do celého komplexu termálních lázní vč. saunového světa, fitness, tenisový kurt, sportovní a gymnastické programy, hlídání dětí od 4-12 let, župan a osuška, místo v garáži

  

 

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení