Livenza rezidence

Typ ubytování: rezidence
Poloha: do 50 m od moře
Lokalita: Itálie / Veneto / Porto Santa Margherita

Veneto - Porto Santa Margherita, apartmány, 50 m od moře, psi povoleni, bazén.

Tato moc pěkná, v roce 2011 kompletně zrekonstruovaná, rezidence LIVENZA se nachází jen pár kroků od moře, nedaleko centra letoviska Porto Santa Margherita. V přízemí budovy najdete supermarket, bar a trafiku. Součástí residence je bazén, parkoviště a 2 výtahy. Bazén je v provozu 02.06. - 08.09. Jedná se o ideální variantu pro ty, kteří chtějí bydlet přímo u moře a zároveň nedaleko centra. Zde nabízíme apartmány Mono, Bilo a Trilo, z vyšších pater je výhled na moře. Na vyžádání je možné si objednat apartmány s pračkou (zdarma) či mikrovlnkou (zdarma). Klientům je k dispozici parkovací místo uvnitř komplexu (zdarma, 1 místo na apartmán). Povoleni jsou psi (na vyžádání, za poplatek). Hostům je k dipozici: pračka - pouze v některých apartmánech (zdarma na vyžádání), mikrovlnná trouba - pouze v některých apartmánech (zdarma na vyžádání), parkovací místo - vždy 1 místo na apartmán (zdarma automaticky), bazén (zdarma automaticky).

Apartmán Mono 2: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC - balkon s markýzou (z některých apartmánů je výhled na moře). Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV.

Apartmán Bilo 5/6:obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem (či palandou), koupelna se sprchou a WC, balkon s markýzou (některé apartmány mají výhled na moře). Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV.

Apartmán trilo 6: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem - ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, koupelna se sprchou a WC, balkon s markýzou (některé apartmány mají výhled na moře). Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV. 

 

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení