La Zattera rezidence

Typ ubytování: rezidence
Poloha: do 50 m od moře
Lokalita: Itálie / Veneto / Porto Santa Margherita

Veneto - Porto Santa Margherita, rezidence, 50 m od moře, bazén, apartmán Bilo 4

Tato velice oblíbená rezidence LA ZATTERA je situována v centru letoviska Porto Santa Margherita, pouhých 50 m od moře a písečné pláže. Mírný vstup do moře. Součástí je venkovní bazén pro dospělé s integrovaným bazénem pro děti, kde si mohou hosté spokojeně odpočinout. V okolí rezidence se nachází různé obchody, restaurace, bary, kavárničky, pizzerie a cukrárny.

Tato populární rezidence je pro svou dovolenkovou atmosféru vyhledávána zejména rodiny s dětmi, seniory, páry , ale také skupinky si přijdou na své. Zde nabízíme pěkně vybavené apartmány Bilo, z apartmánů ve vyšších patrech je nádherný výhled na moře. Klientům je k dispozici parkovací místo (zdarma, vždy 1 místo na apartmán). Povoleni jsou psi (za poplatek, na vyžádání). Poloha: k moři 50 m, k restauraci a obchodu 200 m, k nákupnímu centru 400 m.

7x Apartmán Bilo 4:obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem - ložnice s manželským lůžkem - koupelna se sprchou a WC - balkon (některé apartmány mají výhled na moře). Vybavení: TV, lednice s mrazákem, sporák. Klientům k dispozici: trezor - pouze v některých apartmánech (zdarma na vyžádání), klimatizace - pouze v některých apartmánech (na vyžádání za poplatek), pračka - pouze v některých apartmánech (zdarma na vyžádání), parkovací místo (zdarma automaticky), bazén (zdarma automaticky).

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení