Acapulco rezidence

Typ ubytování: rezidence
Poloha: 250 m od moře
Lokalita: Itálie / Veneto / Porto Santa Margherita

apartmány 300 m od moře, residence s bazénem

Tato velice oblíbená residence ACAPULCO s bazénem se nachází nedaleko centra letoviska Porto Santa Margherita, pouhých 300 m od písečné pláže,k restauraci a k obchodu 100 m. Jedná se o ideální variantu pro rodiny s děti či mladé.V těsné blízkosti se nachází řada obchůdků, restaurací, pizzerií a gelaterií. Zde nabízíme nově zrekonstruované apartmány Bilo a Trilo. Apartmány jsou pěkně zařízeny, všechny s TV. Na vyžádání jsou k dispozici apartmány s klimatizací (za poplatek), pračkou, myčkou a trezorem. Některé apartmány ve vyšších patrech mají výhled na moře. Klientům je k dispozici parkovací místo (zdarma, vždy 1 místo na apartmán). Povoleni jsou psi (za poplatek, na vyžádání).

Hostům je k dispozici:
trezor - pouze v některých apartmánech (zdarma na vyžádání)myčka - pouze v některých apartmánech (zdarma na vyžádání)mikrovlnná trouba - pouze v některých apartmánech (zdarma na vyžádání)klimatizace - pouze v některých apartmánech (na vyžádání za poplatek)pračka - pouze v některých apartmánech (zdarma na vyžádání)bazén (zdarma automaticky)parkovací místo - vždy 1 místo na apartmán (zdarma automaticky). 
Vybavení: TV, lednice s mrazákem, sporák.

Apartmán Bilo 4: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí (možnost 3. samostatného lůžka), koupelna se sprchou a WC, balkon (některé apartmány mají výhled na moře).

Apartmán Trilo 6/7: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, samostatná kuchyň, ložnice s manželskou postelí (možnost 3. samostatného lůžka), ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a WC, balkon (některé apartmány mají výhled na moře). Vybavení: TV, lednice s mrazákem, sporák.

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení