Aquamarina apartmánový dům

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: do 50 m od moře
Lokalita: Itálie / Veneto / Lido di Jesolo

Itálie, apartmány 50 m od moře

Tento vícepatrový, nedávno rekonstruovaný apartmánový dům AQUAMARINA, se nachází pouhých 50 m od moře, přímo na promenádě, jen pár kroků od náměstí Piazza Milano. V okolí najdete řadu zábavních a nákupních možností, přímo v přízemí domu je supermarket a pizza „Take away“. Zde nabízíme moderně zařízené apartmány s TV/SAT, trezorem, klimatizací (zdarma) a bezpečnostními dveřmi. Apartmány SUPERIOR jsou po nedávné rekonstrukci (4/2009), zcela nově vybaveny. Klientům je k dispozici: veřejná prádelna na žetony, parkovací místo (zdarma, do vyčerpání míst), plážový servis (vždy slunečník a 2 křesílka na apartmán), připojení k internetu. Poloha: k moři 50 m, k nákupnímu centru 500 m.

Apartmán4x Mono 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a WC, balkon (ne ve všech apartmánech). Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV - se satelitním příjmem, trezor bezpečnostní dveřeklimatizace. Pozor: max. pro 3 dospělé či 2 dospělé a 2 děti do 12 let!

7x Apartmán Bilo 5obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, koupelna se sprchou a WC, balkon (ne ve všech apartmánech). Vybavenílednice s mrazákem, sporák,  TV - se satelitním příjmem, trezor, bezpečnostní dveře, klimatizace. Pozor: max. pro 2 dospělé a 2-3 děti do 12 let!

3x Apartmán Trilo 5 SUPERIORobývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, koupelna se sprchou a WC, balkon. Pozor: max. pro 4 dospělé a 1 dítě do 12 let!

6x Apartmán Trilo 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem,  ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, koupelna se sprchou a WC, balkon. Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV - se satelitním příjmem, trezor, bezpečnostní dveřeklimatizace. Pozor: max. pro 4 dospělé a 2 děti do 12 let!

2x Apartmán Trilo 6 SUPERIOR: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, koupelna se sprchou a WC, balkon. Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV - se satelitním příjmem, trezor, bezpečnostní dveřeklimatizace. Pozor: max. pro 4 dospělé a 2 děti do 12 let!

 

 

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení