Tamerici Villaggio

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: 150 m od moře
Lokalita: Itálie / Veneto / Cavallino

Itálie, apartmány s klimatizací 150 m od moře, bazén.

Tento velmi pěkný komplex 42 řadových, patrových vilek se nachází pouhých 150 m od moře nedaleko obchodů a restaurací. Lido di Jesolo je vzdáleno cca 2 km. Na soukromém pozemku je klientům k dispozici bazén a dětský bazén (v provozu od zač. června do půlky září). Zde nabízíme apartmány Bilo a Trilo, všechny jsou moc pěkně vybaveny, nechybí klimatizace (zdarma), pračka, trezor a v některých apartmánech je venkovní gril. Klientům je k dispozici parkovací místo (vždy 1 místo na apartmán) a bazén. Poloha: k moři 150 m, k restauraci a k obchodu 500 m. 

1x Apartmán Bilo 4: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 1 osobu a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a palandou, koupelna se sprchou a WC, balkon či terasa se zahradním nábytkem a venkovním krbem. Vybavení: lednice, sporák, pračka, klimatizace, TV, trezo,venkovní gril.

3x ApartmánTrilo 5: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, koupelna se sprchou a WC - balkon či terasa se zahradním nábytkem a venkovním krbem. Vybavenílednice, sporák, pračka, klimatizace, TV, trezor, venkovní gril.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení