AI Pini Villaggio 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: do 200 m od moře
Lokalita: Itálie / Veneto / Caorle

Itálie, ubytování, apartmány, moře, léto. Benátky, Caorle

Residence AI PINI se nachází zhruba 200 mod moře (písečná pláž s mnoha mušlemi) a 300 mod obchodního centra La Quercia, kde jsou obchůdky a restaurace. Tento moderní, luxusní komplex byl dokončen v roce 2008 arozkládá se na 45ha. Je zde společná zahrada, velká plocha s bazénem  pro dospělé a bazénkem - brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětské hřiště, spoečné grilovací místo. Dále lze využít automatické pračky na žetony a parkoviště. Celý areál je oplocený, průchody na pláž jsou brankami s kódem. Všechny apartmány jsou moderně zařízeny. Mají klimatizaci, TV se satelitním příjmem, mikrovlnnou troubu, el. kávovar, trezor, vysoušeč vlasů, lednici. 

Počet nocí: 7 nocí

Doprava: vlastní nebo lze zajistit dopravu busem

Strava: vlastní vaření ve vybavených apartmánech

 Ubytování

je zajištěno ve vilkách typu C pro 5-7 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč pro 2 osoby, 1 ložnice pro 3 osoby- s dvojlůžkem a jednolůžkem, koupelna/ wc, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky. Max.pro 7 osob. Typ C je patrový apartmán, typ C1 jednopodlažní apartmán.

a vilkách typu B pro 3-5 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna/ wc, 1 ložnice pro 3 osoby- s dvojlůžkem a jednolůžkem. Max.pro 5 osob. Typ B je patrový apartmán, typ B1 jednopodlažní apartmán.

CENA ZAHRNUJE: 7xubytování  (všechny spotřeby, klimatizaci, TV, bazén), pojištění ck proti úpadku dle zákona

CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní a koupelnové prádlo (ložní prádlo lze připlatit 200,- Kč na osobu a týden), cestovní pojištění, dopravu busem: cca 1600,-  / osoba, na místě se hradí vratná kauce 100 € / apartmán / pobyt

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení