Diana Villaggio

Typ ubytování: samostatný dům
Poloha: 30 m od moře
Lokalita: Itálie / Veneto / Bibione - Lido del Sole

Itálie, apartmány 30 m od moře

Tento moc pěkný komplex dvoupatrových vilek umístěných v zeleni se nachází přímo u písečné pláže v klidné části letoviska Bibione – Lido del Sole.Jedná se o ideální variantu pro rodiny s dětmi či seniory, kteří preferují blízkost pláže a klidnou polohu. Zde nabízíme pěkně zařízené apartmány Trilo (vždy 4 apartmány v přízemí, 4 apartmány v prvním patře), mají plně vybavené kuchyňské kouty, TV/SAT, trezor (některé), mikrovlnnou troubu, balkon nebo předzahrádku se zahradním nábytkem. Z některých apartmánů je výhled na moře (na vyžádání, za poplatek). Klientům je k dispozici kryté parkovací místo (zdarma). V některých apartmánech jsou povolena domácí zvířata menší rasy (na vyžádání, zdarma). Poloha: k moři 30 m, k restauraci 50 m, k obchodu a nákupnímu centru 200 m, k dětskému hřišti 1 500 m. Klientům k dispozici: klimatizace (na vyžádání za poplatek), kryté parkovací místo (zdrama automaticky). Zvířata nepovolena. 

Apartmán Trilo 5: obývací místnost s odděleným kuchyňským koutem, velká ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a WC, balkon či předzahrádka se zahradním nábytkem (z některých apartmánů je výhled na moře). Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV,  trezor, mikrovlnná trouba, ochranné sítě proti komárům - ochranné sítě proti komárům.

Apartmán Trilo 6: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a WC, balkon a předzahrádka. Vybavení: lednice, sporák, TV, mikrovlnná trouba.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení