Ambassador apartmánový dům

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: do 200 m od moře
Lokalita: Itálie / Veneto / Bibione - Lido del Sole

Itálie - apartmány 200 m od moře

Tento pěkný, čtyřpatrový apartmánový dům AMBASSADOR s výtahem leží přímo u pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno necelých 200 m, na hlavní třídu do Bibione Spiaggia se dostanete pěknou procházkou podél moře za pár minut (cca 600 m), jinak autem za pár minut (cca 3-4 km). Zde nabízíme apartmány Mono, Bilo a Trilo, všechny vybaveny kuchyňským koutem, TV/SAT, koupelnou se sprchou a wc a balkonem. Většina apartmánů Trilo 6 A má klimatizaci (za poplatek) a pračku. Všechny apartmány maji výhled na moře – buď přímý či boční. Klientům je k dispozici kryté parkovací místo (zdarma) a plážový servis na písečné pláži (1 slunečník + 1 lehátko + 1 křesílko na apartmán od 4. řady dále, za poplatek). Malá domácí zvířata jsou povolena (na vyžádání, za poplatek). Poloha: k moři a k nákupnímu centru 200 m. Klientům k dispoziciparkovací místo (zdarma automaticky.

1x Apartmán Mono 3: obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a samostatným lůžkem, koupelna se sprchou a WC, balkon. Vybavenílednice s mrazákem, sporák, TV.

1x Apartmán Bilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou a WC, balkon. Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV.

4x Apartmán Trilo 6 A: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ožnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a WC, balkon. Vybavení: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a WC, balkon.

4x Apartmán Trilo 6 Bobývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon. Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV, pračka, klimatizace za poplatek na vyžádání.

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení