Bio hotel Benny 

Typ ubytování: hotely
Poloha: Do 500 metrů od lanovky
Lokalita: Itálie / Val di Sole / Commezzadura
Vybavení: recepce, restaurace

Lyžování, Itálie, Val di Sole, rodiny s dětmi

Hotel se nachází v údolí Val di Sole, mezi národním parkem Stelvio a Adamello-Brenta. Bio hotel Benny byl navržen a postaven podle kritérií bioarchitektury. Použití přírodních materiálů a technologií šetrných k životnímu prostředí, optimální osvětlení a zateplení jsou faktory, které významně ovlivňují kvalitu pobytu a pohodu hostů. Interiéry z modřínu, kvalitní nábytek, trámové stropy a prosklená čelní stěna hotelu tvoří estetický výsledek.

Poloha: Centrum Commezzadura 200 m, veřejný krytý bazén Malé 8 km, obchod s potravinami 200 m, vlakové nádraží Commezzadura 200 m, resort se nachází v 850 m n.m., ski areál Daolasa 200 m, hotelový shuttle - za poplatek.

Vybavení: recepce, WLAN zdarma, lyžárna, výtah, parkoviště zdarma, garáž (v závislosti na dostupnosti) zdarma 1 auto/pokoj, snídaňová místnost, jídelna, bar, kavárna, terasa.

Ubytování: 2-4 lůžkové pokoje (23  m²), sprcha/ WC/ balkon. Ložní prádlo, fén, župan k zapůjčení (platí se na místě 5 Euro/ pobyt), telefon, SAT TV, trezor zdarma. Pokoje jsou nekuřácké.

Stravování: polopenze, bohatá snídaně formou bufetu, tříchodová večeře (výběr ze dvou menu), zeleninový bufet , vánoční večeři , silvestrovskou večeři .

Wellness: Wellness centrum  200 m². Parní lázeň, sauna, finská sauna, relaxační místnost, vířivka. Otevírací doba od 15:30 do 19:00 hodin.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení