Villa di Bosco Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: 2-5 kilometrů od lanovky
Lokalita: Itálie / Val Di Fiemme / Tesero
Vybavení: bar, dětská herna, diskotéka, garáž, Kneippova terapie, lyžárna, masáže, odpočívárna s lehátky, pára, recepce, restaurace, sauna, seminární místnost, solárium, vnitřní bazén, výtah
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, cykloturistika, krytý bazén, lyžování, půjčovna kol, půjčovna lyží, saňkařská dráha, snowboard, squasch, tenisová hala, volné lyžování, vysokohorská turistika

UVEDENÁ CENA:
je za 1 osobu a den s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji. Snídaně formou bufetu, večeře – výběr ze 3 jídel + široká nabídka zeleniny. V ceně ja zároveň zahrnuta večeře na přívítanou a 1x typická večeře, hotelový skibus do Pampeaga – Ski center Latemar. V ceně je zároveň krytý bazén, finská sauna a Kneippova terapie, fitness, herna pro děti, parkoviště u hotelu. Za poplatek je možné si přikoupit krytou garáž (5€/den), tureckou saunu, solárium, hydromasáže.

Slevy: - 3. a 4. lůžko – děti 2-5 let –30%, děti 6-11 let –20%, dospělí –10%

SUPER SLEVA: 2 dospělí + 2 děti do 12 let ve společném pokoji platí cenu za 3 dospělé.

UBYTOVÁNÍ:
Hotel Villa di Bosco je nový, luxusně zařízený hotel. Uvnitř hotelu je spousta doplňků a nábytku ze dřeva. Každý host zde najde klid k oddechu, relax, vynikající kuchyni a ochotný přístup všech zaměstnanců tohoto rodinného hotelu. Hotel se nachází 3 km od nástupní stanice lanovky v Pampeagu a 6 km od nástupní stanice na Alpe Cermis.

Každý pokoj nabízí dostatek prostoru a vybavení v tyrolském stylu, TVsat, trezor, telefon, balkón. Samozřejmostí je hotelový výtah.

Další vybavení hotelu - hotelový bar, herna pro děti, fitness tělocvična, krytý bazén, finská a turecká sauna, hydromasáže, Kneippova terapie, solarium, úschovna lyží, kryté garáže.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení